מתנות לעובדים | מתנות ממותגות | הדפסה על מוצרים - איזי הדפסות

מתנות מודפסות

הדפסה על מוצרים

איזי הדפסות מציעים מוצרי פרסום ומתנות ממותגות במגוון סוגים ואפשרויות, בלתי אפשרי לדמיין היום את העולם שלנו ללא מוצרי טכנולוגיה, ועם לוגו מודפס עליהם בייחוד. הם מקיפים אותנו בכל מקום, מקשטים את העולם, ומקדמים אותו.

הדפסה על מוצרים לשימוש היום יומי כמו: מטענים ניידים וכונני USB, מקלים עלינו כאשר הטלפון נכבה או המחשב נמצא לפני קריסה ואנו רחוק מהבית. מתנות לעובדים עם מיתוג לוגו חברה וברכה לחג, יכולים להפוך את המוצר לכלי שיווקי בו זמנית כאשר מדובר בהדפסה איכותית כגון: הדפסה על עטים ממותגים או הדפסה על מתנות ממותגות בסגנונות שונים ליום יום.

בהזמנת מוצרי פרסום לעסק מומלץ להתעדכן בטרנדים העדכניים בשוק ולהתייעץ בנוגע להתאמה שלהם לצורכי העסק, ניתן להזמי הדפסה על מוצרים כגון: עטים ממותגים, POWER BANK, בקבוקים, מחזיק מפתחות, מטען נייד, זכרון USB, מגנים לטלפון, ספלים וכוסות, פולדרים ועוד. בין שלל מוצרי פרסום ומתנות הקיימים כיום בשוק, אנו משתדלים להתמקד במוצרי פרסום היעילים ביותר למיתוג החברה. באיזי הדפסות מאמינים כי מוצר פרסום לעסק המשלב מתנה הוא הדבר הנכון ביותר.

הדפסה על מתנות

איזי הדפסות  הוא מקום שבו אתם יכולים לבטא את האישיות שלכם בעזרת האמנות שלכם עם המוצרים שלנו. אתם יכולים להדפיס על מוצרי פרסום ומתנות: משפט, תמונות ומלל. אם תרצו לחסוך זמן, במאגר שלנו קיים מספר רב של תבניות מוגדרות מראש. מתנות עם הדפס או מתנות ממותגות הן דרך יצירתית ועכשווית ליצירת מזכרות כדי להזכיר לך וליקרים לך את כל הרגעים הגדולים. הדפסה על מתנות היא מזכרת מרגשת לאדם אהוב ויקר. 

מתנות עם הדפס במגוון סגנונות

מוצרי פרסום ומתנות באיזי הדפסות נעשות בעבודת יד תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר, מוצרים לדוגמא ניתן לראות בעמוד זה. מתנות מודפסות לדוגמא: הדפסה על ספל - דרך פופולרית למתנה טובה, מתאים למשרדי חברות ולבית, נעשה בשימוש עם כוסות מיוחדות במבחר צבעים לאוהבים יתאימו הדפסות בצורת לב. תמונות על כרית - הדפסת כריות בצורות וצבעים שונים תהפוך למזכרת טובה. הדפסה על מסגרות – ניתן לבצע הדפסה על מסגרות עץ לתמונה, שעוני קיר ותחתיות עץ לשתיה ועוד הדפסה על מתנות ממותגות מסוגים שונים ומגוונים.

הדפסה על תיקים – מתנה יוצאת דופן ושימושית מאוד, ניתן להשתמש בתמונה. מגני שמש לרכב, משטחים לעכבר וצלחות. מתנה עם הדפס היא לא סתם מתנה שאפשר לרכוש בחנות, היא מכילה בתוכה הרבה ביטויים אישיים שמותאמים אישית בעזרת הדפסים שונים שאנחנו עושים כאן. לרב הדפסה על מתנות נעשית בעזרת סובלימציה כאשר אדי הצבע הופכים למצב צבירה זג ובעזרת חום ולחץ מסוים מופרשים אל חומר הגלם הרלוונטי.

צריך מוצרי פרסום ומתנות עם תמונה ברגע האחרון? הכנה ואספקה תוך 24 שעות. איזי הדפסה על מתנות ברעננה.

שירותים נוספים: הדפסות על חולצות, הדפסת כובעים


עמוד הבית > הדפסה על מתנות
תחתיות לכוסות:
הדפסה על מתנות
הדפסה על מתנות
הדפסה על מתנות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לקבלת הדמיה ניתן לשלוח חומר ישירות למייל !
פאזל מודפס :
פותחן בקבוקים:
מעמדים ומסגרות:
קופסאת אחסון לילד:
שעוני קיר:
שילוט ומגנים:
לרכב:
משטחים לעכבר:
דובי עם הדפס
תיבת אחסון לילד
עטים:
דגם גוון:
דגם אלה:
דגם אלון:
כפכפי ספא:
כדור ים:
קלמר
מור- עט כדורי עם מרקר
קארבין-זכרון נייד שאקל
גלאט-זכרון נייד איכותי
מייפל-עט ג'ל צבעוני
קווארץ-עם כדורי עשוי מתכת
קונקטור-מטען קיר 4 יציאות
דיבורית בלוטוס
זכרון נייד צבעוני
ריינבו-מחזיק מפתחות פנס
לאגר-מחזיק מפתחות עם פותחן
מחזיק מפתחות מטר
ביט-אוזניות סטריאופוניות
ליתיום-סוללת גיבוי חזקה במיוחד
סטרונג-סוללת גיבוי נטענת איכותית
פורס-סוללת גיבוי מתכת
סקובר-רמקול נייד עמיד למים
צוראל- רמקול נייד איכותי
מחזיק לתג עובד
שרוך לתג עובד
סט טיסה לדרכון
כדור לחץ מסיליקון