איך חולצות מודפסות לחתונה הפכו לטרנד לוהט - איזי הדפסות
דף הבית >> איך חולצות מודפסות לחתונה הפכו לטרנד לוהט
 

איך חולצות מודפסות לחתונה הפכו לטרנד לוהט


מה שהתחיל כמתן אפשרות לחתן להחליף בגדים או חולצה לחולצה נוחה יותר בערב החתונה שלו הפך במהרה לטרנד הומוריסטי של חולצות מודפסות לחתונה. אם הכוונה הראשונית הייתה שהחתן ילבש חולצה נוחה יותר, באו ואמרו החברים והמקורבים שלו שאם כבר הוא לובש חולצה אחרת - למה שלא תהיה זו חולצה עם הדפסה משעשעת או מסר הומוריסטי אשר קשור בשלב החדש בחיים שלו, שמתחיל ממש בערב זה של החתונה?

הטרנד של חולצות מצחיקות לחתונה עדיין הולך ותופס תאוצה ונכון להיום לא נראה שהוא עומד להיעלם מפני השטח אלא להיפך - הטרנד נהיה מתוחכם יותר משנה לשנה ישנם יותר רעיונות הומוריסטים ומחשבות חדשות מחתונה לחתונה. כיום ישנם אפילו אורחים או חברים שלובשים חולצות לחתונה - כאלה שהודפסו מבעוד מועד ונשלפות מהשקית בתזמון מושלם הקשור בהשתלשלות האירועים במהלך החתונה עצמה. ברוב המקרים זה קורה בתיאום עם החתן והכלה אך במקרים אחרים מדובר בהפתעה משעשעת להם ולשאר האורחים.

איך בוחרים חולצות מצחיקות לחתונה?


מכיוון שהחתן הוא זה שבדרך כלל מחליף בגדים וממשיך את הערב עם חולצת טריקו מודפסת - הוא יהיה זה שעליו ימצאו לומר או להדפיס משפט הומוריסטי כזה או אחר, או בתואם לסגנון של הזמנה לחתונה. ההדפסה יכולה להיות משפט מוכר ונפוץ שנראה כבר פעמים רבות באירועים של חברים אחרים או הדפסה של משפט המתאים באופן אישי לחתן ולכלה הספציפיים, מה שיהפוך את החולצה למיוחדת ואפילו למזכרת מהחתונה. ישנו מגוון עצום של רעיונות עברו חולצות לחתונה שניתן לבחור מתוכו את המשפט שהכי יתאים לחתן.

חולצות מודפסות לחתונה יכולות כאמור להיות גם חולצות המחולקות לחברים הקרובים ולחלק מן האורחים על מנת להפוך את האווירה בחתונה למיוחדת במינה - כזאת שבה חלק מהאורחים לובשים חולצה זהה. אין ספק שמדובר ברעיון ייחודי ומקורי, שכאשר ייצא לפועל בעת החופה - ייראה כמו מזכרת מיוחדת במינה וגם ירגש את החתן והכלה שרואים מהחופה את ההשקעה של החברים הקרובים במיוחד לכבוד האירוע המיוחד הזה שלהם.