מתנות לעובדים | מתנות ממותגות | הדפסה על מוצרים - איזי הדפסות

מתנות לעובדים ומוצרי פרסום

איזי הדפסות מציעים: מתנות לעובדים, הדפסה על מוצרים, מוצרי פרסום ומתנות ממותגות במגוון סוגים ואפשרויות, בלתי אפשרי לדמיין היום את העולם שלנו ללא מוצרי טכנולוגיה, עם לוגו מודפס עליהם, כמו למשל: עטים ממותגים. בייחוד אם הם מקיפים אותנו בכל מקום, מקשטים את העולם, ומקדמים אותו.

הדפסה על מוצרים לשימוש היום יומי כמו: מטענים ניידים וכונני USB, מקלים עלינו כאשר הטלפון נכבה או המחשב נמצא לפני קריסה ואנו רחוק מהבית. הדפסה על מוצרים או מוצרי פרסום לעסק המשמשים לטובת מתנות לעובדים עם מיתוג לוגו חברה וברכה לחג, יכולים להפוך את המוצר לכלי שיווקי בו זמנית כאשר מדובר בהדפסה איכותית כגון: הדפסה על עטים ממותגים או הדפסה על מתנות ממותגות בסגנונות שונים ליום יום.

בהזמנת מוצרי פרסום לעסק או מתנות ממותגות מומלץ להתעדכן בטרנדים העדכניים בשוק ולהתייעץ בנוגע להתאמה של מתנות עם הדפס לצורכי העסק, ניתן להזמין הדפסה על מוצרים כגון: עטים ממותגים, POWER BANK, בקבוקים, מחזיק מפתחות, מטען נייד, זכרון USB, מגנים לטלפון, ספלים וכוסות, פולדרים ועוד. בין שלל מוצרי פרסום ומתנות עם הדפס הקיימים כיום בשוק, אנו משתדלים להתמקד במוצרי פרסום היעילים ביותר למיתוג החברה. באיזי הדפסות מאמינים כי מוצרי פרסום לעסק המשלבים מתנה הוא הדבר הנכון ביותר!

כוס מאג לקפה
תרמוס עם הקדשה
תחתיות לכוסות:
תחתית לכוס עוגן
תחתית לכוס - קלפים
תחתית לכוס עם הדפס עקבות
תחתיות בצורת לב
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לקבלת הדמיה ניתן לשלוח חומר ישירות למייל !
בקבוק שתייה עם הדפס
בקבוק שתייה ספורטיבי
סיכת דש מודפסת ומשובצת
סיכת דש בצורת סמיילי
סיכת דש בצורת כפתור כיבוי
זכרון נייד- למפרט לחץ כאן :
פותחן בצורת בקבוק
שעון קיר מלבני עם תמונה
שעון קיר עגול
שעון קיר מרובע
הדפסה על עטים דגם גוון
הדפסה על עטים דגם אלה
הדפסה על עטים דגם אלון
מחזיק נייד מגנטי לרכב
כפכפי ספא עם הדפס אישי
כדור ים עם הדפס
קלמר עם הדפס
מתנה לעובדים - כדור לחץ
הדפסה על עטים דגם מור
הדפסה על עטים דגם מייפל
הדפסה על עטים דגם קווארץ
מחזיק מפתחות פותחן
מוצרי פרסום לעסק שרוך לתג

הדפסה על מוצרים

שירותים נוספים: הדפסות על חולצותהדפסת כובעים

עמוד הבית > הדפסה על מתנות

מוצרי פרסום ומתנות באיזי הדפסות נעשות בעבודת יד תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר, מוצרים לדוגמא ניתן לראות בעמוד זה. מתנות מודפסות לדוגמא: הדפסה על ספל - דרך פופולרית למתנה טובה, מתאים למשרדי חברות ולבית, נעשה בשימוש עם כוסות מיוחדות במבחר צבעים לאוהבים יתאימו הדפסות בצורת לב. תמונות על כרית - הדפסת כריות בצורות וצבעים שונים תהפוך למזכרת טובה. הדפסה על מסגרות – ניתן לבצע הדפסה על מסגרות עץ לתמונה, שעוני קיר ותחתיות עץ לשתיה ועוד הדפסה על מתנות ממותגות מסוגים שונים ומגוונים מתאימים גם בתור מוצרי פרסום לעסק.

הדפסה על תיקים – מתנה יוצאת דופן ושימושית מאוד, ניתן להשתמש בתמונה. מגני שמש לרכב, משטחים לעכבר וצלחות. מתנות עם הדפס היא לא סתם מתנה שאפשר לרכוש בחנות, היא מכילה בתוכה הרבה ביטויים אישיים שמותאמים אישית בעזרת הדפסה על מוצרים שונים שאנחנו עושים כאן. לרב הדפסה על מתנות נעשית בעזרת סובלימציה כאשר אדי הצבע הופכים למצב צבירה גז ובעזרת חום ולחץ מסוים מופרשים אל חומר הגלם הרלוונטי.
איזי הדפסות הוא מקום שבו אתם יכולים לבטא את האישיות שלכם בעזרת הדפסה על מוצרים בשילוב האמנות שלכם ועם המוצרים שלנו. אתם יכולים להדפיס על מוצרי פרסום ומתנות: משפט, תמונות ומלל. אם תרצו לחסוך זמן, במאגר שלנו קיים מספר רב של תבניות מוגדרות מראש. מתנות עם הדפס או מתנות ממותגות הן דרך יצירתית ועכשווית ליצירת מזכרות כדי להזכיר לך וליקרים לך את כל הרגעים הגדולים. הדפסה על מתנות היא מזכרת מרגשת לאדם אהוב ויקר.

הדפסה על מתנות

מתנות עם הדפס במגוון סגנונות


צריך מוצרי פרסום ומתנות עם תמונה ברגע האחרון?
הכנה ואספקה תוך 24 שעות. איזי הדפסה על מתנות ברעננה.
אוזניות- למפרט לחץ כאן:
סוללות גיבוי- למפרט לחץ כאן:
מטענים ניידים וכבלים- למפרט לחץ כאן:
נסיעות- למפרט לחץ כאן:
שעוני קיר:
פותחן בקבוקים:
עטים ממותגים - למפרט טכני לחץ כאן:
מוצרי פרסום ממותגים- למפרט טכני לחץ כאן: