איך כדאי לעצב את החולצה לאירוע? - איזי הדפסה על חולצות

איך כדאי לעצב את החולצה לאירוע?


עיצוב והדפסה של חולצה לכבוד אירוע הן פעולות נחמדות ומרגשות שמאד נעים להתעסק בהן. ללא קשר לאירוע שבו מדובר הבחירה בעיצוב החולצה תמיד מלווה בצחוק והנאה, שכן ברוב המקרים הדפסה של חולצה לאירוע היא פעולה הומוריסטית שאמורה לבדר גם את קהל המוזמנים וגם את מי שאמור ללבוש את החולצה. המקרים הנפוצים ביותר שבהם מתבצעת הדפסה של חולצה היא בעת אירוע משפחתי - חולצה עבור החתן בחתונה או עבור מי שחוגג בר או בת מצווה.

נשאלת השאלה איך הכי כדאי ונכון לעצב את החולצה המדוברת שיש לה כאמור חשיבות רבה. הדבר הראשון שחשוב לזכור הוא שצריך לחשוב על עיצוב שלא יפגע באף אחד מהנוכחים. מדובר באורחים שהם חברים, מכרים, שכנים, בני משפחה או עמיתים לעבודה ואף אחד לא ירצה שמי מהם יעזוב את האירוע בתחושות שאינן חיוביות. לאחר מכן אפשר לחשוב על נושא או משפט, עם או בלי תמונה או ציור שיופיעו על גבי החולצה ויהיו הומוריסטיים. כמובן שהמשפט יהיה קשור באופן ישיר לאירוע עצמו או לנקודת הזמן שבו הוא מתקיים למי שהחולצה מיועדת עבורו.

רעיונות להדפסים מקוריים


כאשר מתקשים לחשוב על רעיונות מקוריים וייחודיים לעיצוב החולצה המדוברת אפשר להיעזר במשפטים או עיצובים שכבר בוצעו והודפסו או לשמוע רעיונות מחברים שעשו זאת קודם לכן. הציור או התמונה שייבחרו יהיו קשורים גם הם לאירוע ואפשר כיום אפילו לשלב תמונה אמיתית המודפסת על גבי החולצה. חשוב לדעת שהחולצה תישאר כמזכרת למשך זמן רב ובנוסף לזה היא גם תופיע בתמונות שתצולמנה במהלך האירוע לאחר שיילבשו אותה ולכן חשוב להקפיד הקפדה יתרה על העיצוב שלה.

חולצה שמעוצבת נכון ובאופן הומוריסטי וחביב תעלה חיוך על פני כל מי שהגיע לאירוע. כאשר בוחרים חולצה באיכות גבוהה לבטח החולצה תישאר כמזכרת וההדפסה והעיצוב שלה יישמרו למשך זמן רב גם לאחר שיכבסו אותה מספר רב של פעמים. אפשר ונעים יהיה ללבוש אותה מדי פעם ולהיזכר באירוע שבו עיצבו אותה ולהעלות ממנו זיכרונות   נעימים של חוויה מיוחדת.