את המזכרת הזו האורחים שלכם לא ישכחו - איזי הדפסות

את המזכרת הזו האורחים שלכם לא ישכחו

למרות שבאירועים השונים אתם בעלי השמחה והאירוע סובב סביבכם, הרי שמטרת העל היא להכתיר את האירוע כהצלחה, ולדאוג לכך שהאורחים שלכם יצאו נשכרים וידברו לטובה על האירוע. אין כל חשיבות להאם מדובר על אירוע פרטי או עסקי – הצלחה של אירוע היא המטרה. כך קורה שאתם בוחרים בקייטרינג האיכותי ביותר, בדיג'י המגניב ביותר, בבר המשקאות האיכותי ביותר ובצלמים המקצועיים יותר. כשם שאתם בוחרים את צוות הספקים המנצח, כך אתם גם עומלים על בחירה של אטרקציה לאירוע שלכם. 

כאשר מדובר על אירועי החתונה למשל, מדובר על אירועים שהפכו להפקות ענק שהן כבר מזמן לא רק טקס חופה וקידושין. החלטתם להביא אטרקציה לאירוע שלכם? קירקטוריסט יכול למנף את האירוע שלכם לגבהים וליצור עניין רב בקרב האורחים. קריקטורות כבר הוכתרו לא אחת כקלאסיקה על זמנית, הודות לפופולאריות הרבה ולאהדת הקהל. כעת, באירוע שלכם, תוכלו להעניק לאורחים שלכם קירקטורה אישית משלהם, שתהיה להם מזכרת ואטרקציה גם יחד. את אמן הקירקטורות כדאי לשלב בשלב רחבת הריקודים, וכך ליצור רחבה מלאה ושמחה שתאפשר לאורחים גם לרקוד ולשמוח איתכם, וגם להנות מאטרקציה לא שיגרתית. 

שומרים על קשר עם האורחים גם אחרי האירוע

האורחים שלכם חשבו ששיא האירוע הוא הקירקטורה שהם יקחו איתם לביתם, אבל תופתעו לגלות שתוכלו לרגש אותם אפילו עוד יותר. את הקירקטורות של האורחים שלכם תוכלו להדפיס על חולצות, וכך להעניק להם מזכרת אמיתית מהאירוע. הדפסה על חולצות נתפסת תמיד כהצלחה – עבור קטנים וגדולים כאחד. לא בכל יום ניתנת ההזדמנות לקהל האורחים שלכם להנות מחולצה עם הדפסת קירקטורה שלהם, כך שכאן יש לכם הזדמנות להפתיע אותם ולהוביל את האירוע שלכם כל הדרך להצלחה. את הציורים עליהם יעמול הקירקטוריסט תעניקו להם מאוחר יותר, לאחר שתדאגו להדפיס להם חולצות ולשגר להם אותן בדואר. כך אתם למעשה שומרים על הקשר עם האורחים שלכם מהאירוע, ויכולים למסור להם תודה אישית כמה ימים לאחר מכן. 

החולצה הרשמית של רחבת הריקודים

במשך חודשים ארוכים עומלים החתן והכלה על המלתחה שלהם ליום הגדול. לצד השמלה הנוצצת והחליפה היוקרתית, מגיע רגע השיא באירוע החתונה שבו זונחים את הלבוש הרשמי, ועוברים למדי ב' מבדרים במיוחד. לא מעטים הזוגות אשר דואגים להביא עימם חולצות המיועדות לרחבת הריקודים בלבד. על החולצות האלו מודפס כיתוב ברוח של בידור והומור, ולעתים אף תמונה משותפת של בני הזוג. תוכלו להפוך את חולצת רחבת הריקודים הרשמית לחולצה שעליה מודפסת קריקטורה שלכם. איך זה מתבצע? לפני החתונה תוכלו לפנות אל קריקטוריסט, שיצייר אתכם, ואת הקירקטורה המתקבלת תדפיסו על חולצה. אלו מכם שרוצים למתג את האירוע ממש, הרי שתוכלו להדפיס מספר חולצות כאלו ולחלק אותן על רחבת הריקודים למיטב האורחים שלכם.