בד מומלץ להדפסה על חולצה - איזי הדפסה על חולצות
דף הבית >> בד מומלץ להדפסה על חולצה
 

בד מומלץ להדפסה על חולצה

חולצות מודפסות הן מוצר מבוקש מאוד, הרבה חברות בגדים גילו את הביקוש והפוטנציאל שיש בחולצה מודפסת. כשקונים חולצות ורוצים להדפיס עליהם- סמל של בית ספר או ברכה או שם או ציור הומוריסטי, חשוב שמה שתדפיסו יחזיק מעמד והחולצה לא תיהרס מההדפסה. אם כן על מה מדפיסים?

בחירה של בד

כשרוצים להדפיס על חולצה הדפס כלשהו חשוב שהבד של החלוצה יהיה עמיד, כך החולצה תשמר גם אחרי כביסה ותהייה חיונית לזמן רב, לכן לא כל בד עמיד מספיק בפני הדפסה. יש לבחור גם בד שלא מעביר צבעים בזמן כביסה, זה יכול להרוס גם את החולצה ועוד כמה בגדים על הדרך. בנוסף, בד שאין לו נטייה לדהות לאחר מספר כביסות, בייחוד אם מדובר בחולצות של ילדים שנוטים לכבס יותר. בד טריקו הוא בד מומלץ מאוד להדפסה. מומלץ עוד להתאים את הבד והצבע לכיתוב של הסמל או הדמות או כל דבר שתרצו להדפיס על החולצה.


 

הדפסה לפי עונה

בקיץ בדרך כלל תדפיסו על חולצות מבד כותנה קצרות, בגלל עובי הבד, שהוא דק יותר, ההדפסה תצא ברורה. בקיץ עדיף לבחור בד כותנה שהוא הכי נעים לגוף ולא מזיעים דרכו. בחורף אתם יכולים להדפיס על קפוצ'ונים בעיקר וגם הבד רצוי שהבד יהיה עשוי מכותנה. זה בד שההדפסה יוצאת עליו הכי טוב, היא שומרת עליו ולא מתקלפת.

פרטים על שירות הדפסה על חולצות של איזי הדפסות

מה מדפיסים?

ההדפסות השגרתיות שמדפיסים הם בדרך כלל הסמלים של ביה"ס, אבל היום ניתן להדפיס הרבה דברים. הדפסה על חולצה זאת מתנה מקורית שיכולה מאוד לשמח ולהפתיע. היא מתאימה לגני ילדים כמתנה לסוף שנה, ניתן להדפיס תמונה של הילד או שם של הגן, גם לנערים ונערות יש מגוון שלם של רעיונות להדפסה כמו משפטיי מחץ, ברכות או לבבות וסמלים למיניהם. הדפסה על חולצה היא משהו שיכול לגבש כל קבוצה, היא יכולה להתאים לחגיגה משפחתית כמו חתונה או יום הולדת, תמונה עם הדפסה של ברכה, או מילת הוקרה או סמל כלשהו שמאחד את האירוע ואת המשפחה.
 
 

חולצה אמריקאית לבנה עם שרוולים ירוקים
חולצת פולו עם הדפס רקמה
קפוצ'ון כחול להדפסה