בחירת המידה הנכונה בחולצות מודפסות - איזי בדפסות

בחירת המידה הנכונה בחולצות מודפסות


חולצות מודפסות הן אטרקציה שמתאימה במגוון עצום של מצבים ובעיקר באירועים או פעילויות של אנשים מכל הגילאים. ימי גיבוש של עובדים, טיול משפחתי של בני משפחה רבים, אירוע או טיול של כיתה או גן ילדים ואירועים משמחים כמו חתונה, ברית או בר/ בת מצווה. היתרונות בחולצות מודפסות הם שמדובר במזכרת שנשארת למשך זמן רב, בעת האירוע נוצרת תחושה של שייכות והדדיות בין המשתתפים והחולצה הופכת לחלק בלתי נפרד מהחוויות והזיכרונות שנוצרו בפעילות המדוברת.

נשאלת השאלה - איך בוחרים את המידה הנכונה עבור החולצות המודפסות. כאשר מדובר על אירוע שיש בו מגוון של אנשים במגוון של גילאים - חשוב מאד לנסות ולהתאים כמה שאפשר את המידות למשתתפים וכך לוודא שהחולצות תהיינה מתאימות ותוכלנה לשמש גם בעתיד. במקרים שבהם זה אפשרי - כדאי לשאול את המשתתפים מה המידות שהם לובשים וכך לבצע את ההזמנה על פי הכמויות שמתקבלות. זו הדרך הטובה והמתאימה ביותר. כך גם הכי קל שהחולצות אכן תהיינה מתאימות לכולם.

מספור המידות שצריך


במידה ומדובר באירוע בעל משתתפים רבים ואין אפשרות לדעת מראש מה המידות המבוקשות על ידם, אפשר לנחש ולהעריך את כמות החולצות הדרושה מכל מידה. אפשר להעריך שרוב האנשים הבוגרים יילבשו מידה ממוצעת של חולצה וליתר ביטחון להזמין דווקא מידה אחת גדולה יותר. בנוסף למספר גדול של חולצות במידה ממוצעת אפשר להזמין כמה נוספות במידה גדולה יותר עבור מי שמידה זו תידרש לו וכמה במידה קטנה יותר. כך ניתן לעשות גם כאשר מדובר על החולצות המיועדות לילדים.

כאשר מקדישים את המחשבה ותשומת הלב הנדרשות למידות החולצות הדרושות אין ספק שתיבחרנה החולצות הנכונות והמתאימות ביותר. חשוב להקדיש כמה שצריך לשם כך על מנת שהחולצות באמת תתקבלנה בשמחה ובאהבה ותישארנה אצל משתתפי האירוע במשך זמן רב ככל האפשר, גם לאחר שהאירוע כבר הסתיים. ילדים ובני נוער ייהנו להגיע לכיתה או לגן כשהם לבושים בחולצות שקיבלו באירוע ולחלוק שוב ושוב את החוויות והחברויות שנוצרו שם. זו דרך מצוינת להשאיר את המשתתפים עם טעם של עוד.