האם שילוב צבעים בהדפס מייקר את החולצה - איזי הדפסות
דף הבית >> האם שילוב צבעים בהדפס מייקר את החולצה
 

האם שילוב צבעים בהדפס מייקר את החולצה


ישנם לא מעט מקרים או מצבים שבהם אנשים מחפשים שירות של הדפסה על חולצות עבור ילדים, בני נוער, בוגרים או בני משפחה אחת. לשם כך כדאי לברר פרטים הקשורים בהדפסה - איכות החולצות, כיצד מתבצעת ההדפסה, כמה זמן יחזיק מעמד ההדפס וכיצד נקבע המחיר של החולצות וההדפסה גם יחד. כמו בכל תחום, גם בתחום של חולצות מודפסות ישנן אפשרויות של שדרוג החולצות ו/או ההדפס ושדרוג זה כמובן ישפיע גם על המחיר הסופי של ההזמנה כולה.


הדפסת חולצות מתבצעת בדרך כלל באמצעות טמפרטורה גבוהה מאד בתנור המצמיד את ההדפס המבוקש אל החולצה. באמצעות החום עובר ההדפס אל החולצה, נדבק עליה וברגע שהחולצה תתקרר - ההדפס יישאר עליה. מכיוון שישנם סוגים שונים של הדפסים צריך לבחון את כל הדפס לפני שמבצעים את הפעולה של הדפסה על חולצות כדי לוודא שטכניקה זו מתאימה להדפס המבוקש ולא תפגע לא בחומרים שממנו הוא עשוי ולא לחולצה עצמה.

איך לבחור הדפס עבור חולצות מודפסות?


כאשר ההדפס עשוי מכמה צבעים אין ספק שמדובר בהדפס מיוחד יותר שיש לשים לב כיצד מבצעים את ההדפסה שלו. חשוב מאד לבחון את הצבעים, את עמידות שלהם ובמידת הצורך לדעת ממה הצבעים עצמם עשויים כדי להחליט האם טכניקת החימום של הדפסה על חולצות מתאימה לביצוע במקרה הספציפי. במידה ולא - ייתכן שבשל שילוב הצבעים יהיה צורך בשימוש בטכניקה אחרת ואז עלול המחיר של הדפסת חולצות להיות גבוה יותר - וזהו שיקול שהלקוח צריך לחשוב עליו ולהחליט.

ישנם לא מעט שילובי צבעים בהדפסים של חולצות שעלולים אפילו להיפגע במידה ויתבצע שימוש בטכניקה לא נכונה ולכן חשוב מאד לבדוק לפני הזמנה של חולצות מודפסות איך הכי כדאי לבצע את ההדפסה ואיך ישפיע שילוב הצבעים על המחיר. עלולה להיגרם עוגמת נפש במידה והחולצה ו/או ההדפס ייפגעו או שהמחיר יהיה גבוה בהרבה ממה שסוכם מראש או מהתקציב שהועמד לטובת ההדפסה. זהו אחד הפרטים החשובים שכדאי לשאול מראש.