הדפסה על חולצות לאירועים מיוחדים - איזי הדפסה על חולצות
דף הבית >> הדפסה על חולצות לאירועים מיוחדים

הדפסה על חולצות לאירועים מיוחדים

כשרוצים לגבש את כל המשפחה, או את הקבוצה באירוע שמחה, חולצות עם הדפס שמקרין מסר מסוים היא דרך מקורית ומיוחדת לעשות זאת. ניתן לעשות את זה בכל אירוע גם שמח וגם עצוב. זו דרך לגבש, לאחד ולהעביר מסרים מרגשים מאוד ממצחיקים ועד נוסטלגיים.

הדפסות לחתונה או ליום הולדת או כל אירוע אחר, יכולות להגיע עם הדפס שאתם בוחרים או שקיים כבר, כל חולצה יכולה להיות בעלת מסר אחר שקשור לאירוע עצמו. או שתעדיפו שלכולם יהיה סמל או מלל זהה.
 

הדפסה על חולצה לכל מטרה!

חולצות לחתונה

חולצות מודפסות לחתונה יוצרות אפקט הומוריסטי בתוך החגיגה, הן יכולות להיות עם אין ספור מסרים מצחיקים לחתן או לכלה ולאורחים. החולצות יכולות להעיד על המשפחה של בעלי השמחה כמו: "אני האח של החתן" "אני הגיסה" "אני הסבתא" "אני השכן " וכו'. יש רעיונות בלי סוף וזאת דרך מקורית להומור להטמין בחתונה.

 

חולצות ליום הולדת

מבין העיצובים ניתן לבחור גם חולצות צבעוניות ליום הולדת בהם כל אחד בשלב כלשהו בחגיגה לובש את החולצה- אם זו מסיבת הפתעה אז זה אלמנט מקסים ומקורי ולכל אחד מוטבע מסר או מילה, ברכה או משפט על החולצה שהוא מייעד אותו לבעל השמחה.

חולצות למסיבת רווקות

גם מסיבת רווקות היא אירוע גדוש שמחה והומור שבו ניתן להיעזר בחולצות לגיבוש כל החברות אם סמלים מצחיקים שמאפיינים את רוח האירוע.  
 

חולצת הדפס זה גימיק

חולצה עם הדפס זה אחד מהאמצעים המקוריים והזולים יחסית ליצור גימיק בכל אירוע, ולהעניק  פריט לכל המוזמנים שיישאר כזיכרון לזמן ארוך עבור האדם שלו חוגגים, וגם לחוגגים עמו.

האיכות

האיכות חשובה, שכן מדובר בבדים שאיתם רוקדים וקופצים, חשוב שיהיו נעימים על הגוף ויספגו זיעה. עוד כדאי שההדפסה תהיה איכותית כי היא מוקדשת לאדם יקר או למגוון אורחים חשובים ויקרים שנרצה להעניק להם את החולצה כשי וכמזכרת מתוקה בתום השמחה. לכן חשוב שהחולצה תשמר לאורך זמן וזאת ניתן לעשות באמצעות בדים איכותיים ובחירה של שיטת הדפסה טובה שנשמרת לאורך זמן. 

הדפס מצחיק לחולצה לחתונה
הדפסה על חולצות וסינרים למסיבת רווקות
חולצה מודפסת "חתן טרי"