כובעי רשת עם הדפס | הדפסה איכותית על כובעי רשת- איזי הדפסות

הדפסה על כובע רשת

ישנו מגוון רחב של כובעים ולכל אחד יש את ההעדפה האופנתית או הנוחה לו. אחד הכובעים היותר פופולאריים שהביקוש אליו עולה הוא כובע רשת. אנו באיזי הדפסות מתמחים בהדפסה מקצועית על סוגים רבים של כובעים בכלל וכובעי רשת בפרט. אנו משתמשים בשיטות ההדפסה החדישות ביותר שמבטיחות הדפסה איכותית על כובעי רשת שתשאר לאורך שנים רבות. אז התקשרו עכשיו, בחרו את הדפס העיצובי שלכם ותנו לנו לעשות את מלאכת ההדפסה! :) 
כובע רשת עם הדפס של שפם
כובע רשת בהדפס של מפעל הטעמים
כובע רשת שחור בהדפסה לחתונה
כובעי רשת שחורים עם הדפס למסיבת רווקים
כובע רשת להדפס
כובעי רשת להדפסה
כובע רשת לבן עם הדפס ורוד
כובעי רשת אדום שחור למיתוג עסק
כובעים של רשת בצבעים כחול לבן
מלא כובעי רשת להדפסה עבור קבוצות
כובע עם רשת בצבע שחור וחולצה עם הדפס
כובעי רשת במגוון צבעים לבחירה עם הדפסה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לקבלת הדמיה ניתן לשלוח חומר ישירות למייל !

כובע רשת כפריט אפנתי

כובעי רשת הפכו ממזמן לפריט אופנתי מבוקש, אפילו יותר מכובעי מצחייה רגילים. תמיד אפשר ללכת על המראה החלק ולחבוש כובעי רשת ללא הדפס כלל, אך אם כבר בחרנו להשתדרג אז למה לא עד הסוף? הדפס בסגנון העיצובי שלכם יכול לתרום למראה העיצובי של הכובע רבות. לא רק שכובע הרשת יראה מגניב יותר אלא את אתם גם יכולים לעשות אותו ייחודי רק לכם.
ההדפס על כובע רשת יכול להיות קטן או גדול ולהיות ממוקם בכל חלק שתרצו על הכובע, עם משפט מצחיק או סמל או ציור שאתם מתחברים אליו- מה שעושה את הכובע ייחודי רק לכם. אנשים רבים מעדיפים להשאיר את החלק הקדמי של הכובע רשת חלק, ורק להוסיף איור או משפט בחלקו הצידי או האחורי, מה שמקנה לכובע מראה יותר סולידי וקלאסי ללא קשקושים מיותרים. ויש את אלו שיעדיפו הדפס גדול בחלק הקדמי של כובע הרשת למראה נועז יותר.
אפשר לשחק עם הצבעים של ההדפסה בשילוב עם מגוון הצבעים של כובעי הרשת שאנו מספקים באיזי הדפסות. חשוב לווא כי שילוב הצבעים לא יוצר כובע רשת מודפס מצועצע מידי. ההמלצה שלנו היא ללכת על צבע סולידי אחד אם זה צבעו של כובע הרשת או של ההדפס ועוד שני צבעים נועזים יותר- כך השילוב יוצר מראה שיקי לכובע הרשת אך לא קיטשי.
אנשים רבים מזמינים הדפסה על כובעי רשת כפריט קבוצתי למטרות שונות. אם מדובר מסיבת רווקים\ רווקות או בימי הולדת לילדים או למבוגרים כאחד, אפשר להזמין כובעי רשת בהדפס הייחודי לאותה קבוצה, שיהווה מזכרת משותפת לאירוע. גם עסקים רבים עושים שימוש בהדפסה על מוצרי טקסטיל ובמיוחד על כובעים. לרוב מדפיסים לוגו החברה על הכובעים ונותנים אותם כמתנה ללקוחות או כמזכרת לעובדי החברה באירוע עסקי או ביום כיף של החברה.
אנשים רבים מעדיפים את כובעי הרשת מאחר והם עדיין כובעי מצחייה אך הם מקנים תחושה יותר אוורירית בשל הרשת בחלקו האחורי של הכובע. בסופו של דבר לאנשים יש העדפות שונות כשזה קשור לאופנה ולבחירת צבעים אך כשבאים לבחור איפה לבצע את ההדפסה על כובעים או כל מוצר טקסטיל אחר- רק באיזי הדפסות! עם ידע מקצועי ואיכות ללא פשרות אנו ניצור עבורכם את הכובע הייחודי שלכם שישמר לשנים רבות! :)
כובעי רשת להדפס
כובעים של רשת בצבע ורוד עם הדפס לטיול שנתי
מבחר כובעי רשת בצבעים עם הדפס זהוב
כובע רשת שחור למיתוג
כובעי רשת כחולים עם הדפסה צבעונית
מבחר כובעי רשת בצבעים להדפס