מטריות ממותגות | הדפסה על מטריות במחיר אטרקטיבי! - איזי הדפסות

הדפסה על מטריות

שואו - מטרייה עם מוט מתכת,עם ידית אחיזה מעץ 21 אינץ': 
מטריה ממותגת עם הדפס
מטריה צהובה להדפסה
מטריה ורודה עם הדפס
מטריה עם הדפס צבעוני
איזי הדפסה על חולצות מציעה מיתוג מוצרים רבים ובניהם גם הדפסת מטריות. מטרייה ממותגת יכולה לשמש לא רק כמזכרת יפה, אלא גם כמוצר שימושי לימים גשומים או למשיכת תשומת הלב של האנשים עם לוגו החברה שלך. מה עושים האנשים ברחוב בגשם? מחפשים מחסה, מטרייה ממותגת ומוארת עם עיצוב יוצא דופן מיד תופסת את העין - וזה אושר על ידי סטטיסטיקה. אם נוסיף לזה את המותג שלך - זה יעניין כפליים.

מטריות ממותגות

מוצרי פרסום נחלקים לעונות ויכולים להיות פריטים שימושיים מאוד, עונת החורף מביאה איתה גשמים לכן מטריות מודפסות הוא כלי פרסום מעולה שאיתו תוכל לקדם את המותג שלך בהצלחה.

מטריות ממותגות יכולות לשמש כמתנה מעולה לעובדים והלקוחות שלך עם הטבעה של לוגו החברה, תמונה או סמל אחר, חשיפה מירבית של העסק היא הדרך הנכונה בהחלט, ההדפס הופך את המטרייה לפרסום חוצות.

מטריות מודפסות

מטריות מודפסות בעזרת כמה דרכים כמו: הדפס משי וסובלימציה, מה שמאפשר להדפיס על מספר פלחים במקביל, פנו אליינו לקבלת הצעת מחיר עבור מטריות ממותגות ובחורף הקרוב תישארו יבשים.   

הדפסה על מטריות מתבצעת באמצעות הדפסת משי, סובלימציה או טמפון. טכניקות אלו מאפשרות ליישם תמונות בצבעים מלאים ורוויום אשר עמידים מפני גורמים חיצוניים.
 
באיזו שיטה משתמשים? תלוי בסוג המוצר, צבע המוצר והגרפיקה הרצויה להדפסה. המחירים משתנים לכן מומלץ לפנות אלינו כאשר כל המידע הנל ברשותכם על מנת לקבלת הצעת מחיר מדויקת.
  
מחפשים מוצר יעיל במחיר סביר? זה הזמן לבדוק רכישה של מטריות ממותגות עם עיצוב מקורי באיזי הדפסות! תן ללקוחות שלך את הטוב ביותר ותגלה - הזדמנויות חדשות לקידום ופיתוח העסק. 

 
שירות הדפסה על מטריות בשלל צורות, גדלים וסגנונות כאן באיזי הדפסות.
לפרטים ולהזמנות מטריות מודפסות או מטריות ממותגות צרו עמנו קשר

דואטמטריה איכותית ענקית דו צדדית 23 אינץ': 

מיוסיקלמטריה מתקפלת ל-3 חלקים 21 אינץ':
ריין מטריה איכותית מוכספת דו שכבתית 23 אינץ': 

שקוף מטריה שקופה איכותית 21 אינץ': 

סולו - מטרייה עם מוט מתכת,עם ידית אחיזה מעץ 23 אינץ': 

מעיל גשם: