איזי הדפסה על חולצות - הדפסות - לא רק על נייר

הדפסות – לא רק על נייר

עד לפני לא הרבה מאוד שנים ידענו כי מדפסת מדפיסה על דפים. מי חשב פעם שנוכל להדפיס על בגדים, על חולצות, על כובעים? זה היה נשמע חלום שלא יוכל להתגשם לעולם. אך בימינו אנחנו מוצאים את כל האפשרויות להדפיס על כל חפץ, פריט או בגד שרק יעלה בדעתנו. כך אנחנו מוצאים היום את הכובעים המודפסים, את הכריות עם ההדפסים, את התיקים המודפסים ואפילו כלים כמו כוסות, צלחות וכדומה אשר עליהם אפשר להדפיס כל מה שרק יעלה בדעתנו. את מי זה משמש ולמה זה טוב?

מדפיסים על תיקים

כיום יכול בית עסק למתג את עצמו וליצור את הבידול העסקי שלו באמצעות הדפסה על תיקים. את התיקים עם הלוגו של בית העסק אפשר להעניק לעובדים שייהנו מהמחווה ועל הדרך ישווקו את  העסק שלכם וייצרו לו תדמית יוקרתית בקרב הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

יש המגדילים לעשות ומעניקים גם ללקוחות את  התיקים המודפסים כאשר אלו נהנים ממתנה ייחודית ושימושית אשר גורמת להם לשווק באופן פאסיבי את בית העסק. כי כאשר הם יוצאים לרחוב או לטיול עם התיק המודפס והממותג הם למעשה מפרסמים ומשווקים את דבר העסק לקהל הרחב.

מדפיסים על כובעים

הכובע הוא בראש ובראשונה פריט לבוש שימושי, אך כיום הוא כבר אינו משמש רק לחבישה על הראש. הדפסה על כובעים יכולה לשמש גם ככלי אפקטיבי במיוחד הנועד לשווק ולפרסם את דבר העסק שלנו. כך אנחנו מוצאים את כובעי השמש עם הלוגו המחולק בדרך כלל בקייטנות, במחנות קיץ או סתם כך על ידי בתי עסק שונים הרוצים להעניק מנה שימושית ללקוחות לקראת הקיץ.

כובעים עם הדפס

הדפסה על מידנית

גם המידנית נחשבת מוצר נחוץ לקיץ ואנחנו מוצאים אותה שימושית במיוחד כאשר אנחנו יוצאים לטיולים. גם על המידנית אפשר להדפיס כל מה שרק נרצה ואכן בקייטנות רבות, במחנות קיץ וגם סתם בבתי עסק נוהגים להעניק מידניות כאלה. ובכך למעשה הם מעניקים את המתנה השימושית סכומה אינו כל כך יקר, אך המשמעות שלה ייחודית דווקא בגלל רמת השימושיות של המתנה והמקוריות שבכובע אחיד או בתיק דומה לכל המשתתפים.

מיתוג חתונה

יש רבים המדפיסים על חולצות לחתונות ובכך יוצרים מיתוג ייחודי ומקסים לחתונה. החולצות הללו מצליחות ליצור אווירה חגיגית ועליזה במיוחד כאשר ברור כי התלבושת האחידה אחראית ליצירת האווירה השמחה באירוע.

כאשר אנחנו רוצים להדפיס על מוצר כלשהו – חשוב מאוד שנפנה אל בית דפוס שמציע את העבודה מן הסוג הזה והוא מיומן במיוחד בתחום הזה. כי הדפסה על מוצרי טקסטיל שונים דורשת מומחיות וידע לצד שימוש בציוד מתקדם ואיכותי על מנת שהתוצאות תהיינה מושלמות, מדויקות וברורות.

אז אם חיפשתם רעיון למתנה ייחודית – לכו על מוצר טקסטיל עם הדפסה אישית. זוהי מתנה שימושית, יפה וממש לא יקרה!