הדפסת חולצות בעיצוב אישי | הדפסה איכותית על חולצות- איזי הדפסות

הדפסת חולצות בעיצוב אישי

אנו באיזי הדפסות משתמשים בשיטות ההדפסה המקצועיות והחדישות ביותר עבור הדפסת חולצות בעיצוב אישי ליצירת חולצה ייחודית רק לכם שתשאר לשנים רבות! אז בחרו את העיצוב שלכם אם זה מההיצע הקיים אצלנו או עיצוב מקורי שלכם, התקשרו עכשיו ותנו לאיזי הדפסות ליצור עבורכם את החולצה הייחודית לכם! 
חולצות בעיצוב אישי
חולצה ארוכה בעיצוב אישי
חולצה בעיצוב אישי
חולצות מעוצבות בטעם אישי
עיצוב אישי של חולצה
פוטר בעיצוב אישי
חולצה שחורה עם הדפס "מדריך"
גופיה בעיצוב אישי
חולצות לבנות בעיצוב מיוחד עם הדפס זהב
חולצה אמריקאית עם עיצוב אישי
חולצות שחורות בעיצוב אישי עם הדפס
חולצה לבנה בעיצוב אישי
חולצת צווארון לבנה מעוצבת עם הדפס
חולצה כחולה בעיצוב מיוחד עם הדפס צדדי
חולצה מעוצבת לקפוארה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לקבלת הדמיה ניתן לשלוח חומר ישירות למייל !

הדפסת חולצות בעיצוב אישי לטעם הייחודי שלך!

הדפסת חולצות בעיצוב אישי הופך למקובל יותר ויותר ככל שהשנים עוברות. נגמרה התקופה שכולם לובשים את אותן חולצות! הגיע הזמן להתחדש במלתחה חדשה של חולצות במגוון עיצובים לבחירתכם האישית. ההדפסה על החולצות בעיצוב אישי יכולה להיות כל דבר. אם זה תמונה, משפט או ציור\ סמל שאתם מתחברים אליו אתם יכולים להתפרע ולעשות את כל סוגי השילובים שעולים בראשכם וזה כל הכיף!

לנו, באיזי הדפסות קיימים מגוון עיצובים קיימים כמו משפטים מצחיקים או איורים שלא ישאירו אף אחד אדיש. ישנם גם הדפסים קלאסיים יותר של ציורים יפים תמונות ומשפטים מעוררי השראה. המבחר הוא גדול וכל מה שנותר לכם הוא לבחור את ההדפסים שלכם. עם זאת, אתם יכולים גם לעצב הדפס מקורי משלכם ואנו נדפיס אותו עבורכם על החולצה.

אנו מציעים סוגים רבים של חולצות בעיצוב אישי החל מחולצות אמריקאיות על שרוול 3\4 , חולצות קצרות, חולצות ארוכות, גופיות, פוטרים, קפוצ'ונים ועוד.  החולצות באים ממגוון רחב של צבעים החל מצבעים בהירים כמו ורוד, בז' או לבן עד לצבעים נועזים יותר כמו אדום, סגול, ירוק או צבעים סולידים יותר כמו שחור וכחול. אתם בוחרים את הצבע של החולצה בעיצוב אישי ואת ההדפס הייחודי לכם! חשוב לראות כי הצבעים של ההדפסים ושל החולצות תואמות בכדי לא ליצור מראה חולצות בעיצוב אישי מצועצע מידי. אפשר לשלב צבעים סולידים עם צבע או שניים שהם נועזים יותר מה שיקנה לחולצה מראה שיקי ומגניב יותר.

את ההדפס על החולצות בעיצוב אישי אפשר לעשות בכל מיקום שתבחרו על החולצה, אם זה בחלקו האחורי, הקדמי או גם על השרוולים. חשוב שההדפסה תהיה איכותית, מאחר ואתם מוציאים כסף על חולצות בעיצוב אישי בכדי שישארו לשנים רבות! אם ההדפסה אינה איכותית ההדפס ימהר להתקלף לאחר כמה כביסות ולאחר מכן כבר לא תמצאו שימוש בחולצה שעיצבתם. אנו, באיזי הדפסות משתמשים בשיטות החדשיות ביותר בכדי להבטיח הדפסה מקצועית ברמה האיכותית ביותר שתיצור חולצה בעיצוב אישי שתשמר לאורך שנים רבות. אז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו ועצבו איתנו את החולצות הייחודיות רק לכם! :)