הדפסת חולצות למסיבות - איזי הדפסות

הדפסת חולצות למסיבות

שירות הדפסה על חולצות למסיבות עם אפשרות למשלוח עד אליכם. מה אתם צריכים לעשות?

רק ליצור איתנו קשר: 09-8626663
לרעיונות של עוד חלוצות מודפסות

שרשרת מנורות צבעוניות, אלכוהול משובח מוגש, פירות חתוכים בדיוק ובצורות על מגש, מתוקים בשכבות , תותים וקצפת עם שוקולד ,זוגות וכאלה שהגיעו לבד, רחבת ריקודים עם אורות מסתובבים ,לועזית ושירי אוהבים, רעש וכסאות מסתובבים.

תיאור קליל ומבדר למסיבה מכל סוג כזה או אחר. אם החבר הכי טוב מתחתן מכל החבורה, אם החברה הודיעה על חתונה וכולכן נרגשות בייחוד אחרי שעברה אינספור פרידות קשות.

אם החלטתם להפתיע את סבתא ליום הולדת שמונים, אם אבא חוזר מהניכר לארץ אחרי שנים, אם נולדו במשפחה צמד תאומים או אם פשוט יש בר מצווה לילד המתוק של השכנים ,חשבתם על הפתעה מקורית לעיניים, כזו שתיתפס אצל צלם המגנטים יותר מפעמיים. כזו שתהפוך את אימא לגאה ואת סבתא למרוצה. גבירותיי ורבותיי : קבלו את החולצה.

אז מה אנו מציעים לכם למסיבה שאתם חוגגים?


בד איכותי- אם כל המשפחה מבקשת טי שרט עם הגזרה המחמיאה של סבתא כשהייתה צעירה ואם אתם בעניין של גופייה שלכל אחד יש חלק בריקוד וגם בשירה או אם אתם בעניין של פסוק ידוע לילד שעולה למצוות או פשוט אתם מכל האהבות , פשוט תבחרו את החולצה שלכם ואנחנו נבצע את ההדפסה עבורכם. אם העניין במסיבה הוא לייקרה צמודה רק לבנות או חולצת בטן עם קשירה והרבה כוונות -פשוט תבחרו.

צבע- מסיבה היא עניין של צבע. צבע של גיל ,מקום ומצב הלב .אז מה הצבע שלכם להתאהב? איזי הדפסות מציגה לכם שלל צבעים לבחירה . אז אם אתם בעניין שחור לבן אדום ומלכי הלבבות או אם אתם בעניין של ורוד מכל האהבות , פשוט תבחרו את הצבע שלכם ואנו נדאג לצבוע לכם את החולצה המבוקשת. התוצאה? פשוט מרגשת.

לוגו- אם בחרת לאחל לסבתא יום הולדת זהב והרבה אושר ואם החתן זקוק לעושר וכושר או אפילו התאומים שנולדו במזל טוב מחייבים משהו לכתוב, פשוט תבחרו. אם ביקשת להעתיק את הקעקוע שלה על החולצה או בחרת לעלות נאום שאימא תהיה מרוצה, איזי הדפסות ידאגו לכתוב לכם את החולצה למסיבה וזו ועוד איך סיבה למסיבה!