הדפסת חולצות למסיבת סיום - איזי הדפסות

הדפסת חולצות למסיבת סיום


איזי הדפסות חברה מובילה ומקצועית המעניקה שירות הדפסה על חולצות למסיבות סיום כולל משלוחים על פי הצורך.
להזמנות התקשרו: 09-8626669
כולם מכונסים, מבטים מכובסים מעייפות ומהתרגשות גוברת כי היום תקופה נגמרת. סיימנו את בית הספר, סיימנו את החטיבה, סיימנו את הסדנה או הלימודים ,סיימנו והיום כבר אנו לא לובשי מדים.

מסיבת הסיום בפתח וכבר כולם לא במתח רק בדאגה רצוצה , מה ואיפה החולצה?


אז טרם התחלתם בחיפושים אחר חולצה מודפסת למסיבת סיום , הנה לכם תמצית שכולה עניין והבנה. אתה יכול להסיר דאגה ואת יכולה להיות מרוצה- הנה לכם המדריך למציאת החולצה.

לקטלוג הדפסה על חולצות

אז בוגרים יקרים מה אנו באמת מציעים לכם?


בד איכותי- אם כל הקבוצה בעד טי שרט אוורירית וקלילה לריקודים  או אם אתם בעניין של בדים מעט יותר כבדים ,או אם אתם בעניין של חולצה ללא שרוולים או גופייה של אנשים מבלים פשוט תבחרו. אם בא לכם לרקד במסיבה עם גופייה מיוחדת על חוף עם שמש יוקדת או אם אתם חוגגים בתקופת גשמים ואתם בעניין של קפוצ'ונים מחממים, פשוט תבחרו. בחירת הבד ומלאכת החוטים הצפופה תתפור לכם את החולצה הכי הכי יפה!

צבע- אם אתם מסיימים מסלול ירוקים או סגולים ואם אתם מצטיינים כחולים אם אתם מחזור של כתומים או מנצחים אדומים פשוט תבחרו לכם את הצבע. טבליות הגוונים והצבעים מחכות לכם באיזי הדפסות להתאים לכם את החולצה הנכונה ביותר. על צבע אין להתפשר אז מהרו להתקשר.

לוגו- תקופת סיום, הראש בעננים ועכשיו שואלים מה המשפטים הנכונים? מה המשפט שייכנס ישר ללב, מקורי ופשוט להתאהב .שלל הצעות, טובי הכותבים וצריך לבחור רק משפט אחד שכולם אוהבים אבל- גם שבוחרים המלאכה לא הסתיימה עד שהמשפט יופיע בקדמת הבמה, יש לומר החולצה וזאת כבר עבודה רצוצה. באיזי הדפסות ידפיסו לכם את המשפט הכי קרוב ללב או על גב מסתובב כך שאין מצב שמישהו לא יבחין שאתם מסמר המסיבה. אז מהו המשפט שלכם , מלפניכם או מאחוריכם? מחכים לבחירה שלכם!
חולצות מודפסת למסיבת סיום
הדפס משעשע של חולצה עם ראשי תיבות של המילה מבר
חולצה ירוקה עם הדפס שחור