הדפסת חולצות לצופים במחירים שווים - איזי הדפסות

הדפסת חולצות לצופים

איזי הדפסות מבצעים הדפסת חולצות לצופים, ניתן לבצע הזמנות קטנות או גדולות עם אופציה למשלוח.
להזמנות ולפרטים נוספים צרו עמנו קשר 09-8626663

 
לקטלוג המלא של הדפסה על חולצות 

תנועת הצופים ידועה כתנועה חברתית כלל עולמית אשר חזונה הוא הגשמה ופיתוח דורות צעירים מנטלית ורוחנית ע"י פעילויות שונות בטבע על מנת לשמן ולחדד את יצר ההישרדות, ייעול חברתי ועידוד לשוויון. אך עם כל הכבוד לסיסמאות ושבועת הבטחה, מה לגבי עניין המלתחה?

כתנועת הצופים הוותיקה והמסורתית, כמעט כמו המסורת העברית לדגמ"ח כבר אופי קשוח ויציב אז הגיע הזמן לסדר הקולב ולא רק באביב.

מה אנו מציעים לכם חברי צופים יקרים?


בד איכותי - בכל אשר למדי התנועה אצלנו תמצאו "הוט קוטור" במיטבה. דגמ"ח מתוח, חוטים צפופים ולא נשכח את העניבה. איזי הדפסות מומחים בכל אשר לתפירה צפופה, טכנולוגיה ענפה והכי חשוב שהחולצה תצא פשוט יפה!
צבע - בכל אשר לצבע התנועה, חול ואבן הם צבע התרועה. מחנאות, שדאות וכל ענייני האתגר המאפיינים את התנועה חייבים בצע החול והאבן , צבע האדמה. איזי פרינט הדפסות ידאגו למנן את הצבע לגוון המדויק לחולצה המסורתית והיקרה וכל שנותר לכם הוא רק הבחירה!
לוגו - באשר לסמל התנועה המהודר בעלי חבצלת, עלי תאנה, מגן דוד, שלושת האגדים לאחדות, קשר שמינית וגם קו ישר אבל הכי חשוב "היה נכון" יש לומר. כך בדייקנות, מקצועיות ואהבה נתפר הסמל הכה מוכר. שני אדמדם וירוק חכם לצד חרדל צהבהב מקעקע את הסיסמא בכתב. איזי פרינט הדפסות ידאגו שסמל התנועה יהיה יציב, איכותי ומדויק בתפר מיוחד ודק ואחרינו לצופים!