הדפסת לוגו על כובעים - איזי הדפסות

הדפסת לוגו על כובעים

איזי הדפסות כאן לבצע עבורכם הדפסת לוגו על כובעים.
אצלנו תוכלו להזמין כובעים בכמויות גדולות או קטנות.
*בהזמנה מעל 50 יח' דוגמא ללא תשלום.
תחום המיתוג וקידום המכירות הוא תחום שתמיד עומד בראש סדר העדיפויות של מקום עבודה או של חברה המעוניינת למכור מוצר, פריט או שירות. גם הצד השני של המתרס - תחום הדפוס עובר בשנים האחרונות שינויים מרחיקי לכת ומהפכניים אשר בזכותם ניתן לבצע הדפסות מעניינות, חדישות ומסובכות על מנת לתרום להעלאת המודעות של מוצר או פריט או כדי להביא להעלאת תחושת הנאמנות של עובדים למקום העבודה שבו הם מועסקים. הדפסת לוגו על כובעים הוא אפשרות אחת מיני רבות לצורך כך.

יום גיבוש בעבודה או ערב לעובדי החברה הם הזדמנות קלאסית ומצוינת לצורך הדפסת לוגו על כובע וחלוקת הכובע לעובדים לצורך הופעה אחידה ונעימה באירוע עצמו או כשי שהם ייקחו איתם הביתה לאחר האירוע. דוגמא נפוצה נוספת היא יום שפורט שבו יש הופעה אחידה של כל העובדים וגם לצורך יום זה ניתן להתארגן מראש ולהכין לכל העובדים (וגם לבני המשפחות, במידה ואלה מוזמנים אף הם) כובעים ממותגים שבהם יוכלו להשתמש גם אחרי שיום זה יסתיים. כשמבצעים הדפסת לוגו על כובעים חשוב להשקיע בעיצוב על מנת שהאנשים אכן ירצו ללכת עם הכובע.

היכן מבצעים הדפסת לוגו על כובע?


ישנם בתי דפוס אשר כל עיסוקם הוא מיתוג חפצים ופריטים הנמצאים בשימוש יומיומי כמו כובעים, חולצות או תיקים. מכיוון שכובעים הם פריט שתמיד יש בו שימוש על ידי אנשים בכל הגילאים, הרי שזהו בדרך כלל הפריט המבוקש והנוח ביותר להדפסת לוגו. משפחות רבות יכולות להעיד שהכובעים הממותגים ממשיכים להיות בשימוש ממושך במיוחד לפעמים אפילו אחרי שמי מההורים כבר לא עובד יותר באותו מקום העבודה שחילק לעובדים את אותם הכובעים. 

הדפסות על כובע - האפשרות הנפוצה והמבוקשת ביותר


אין ספק שמדובר בפריט שתמיד יש לו שימוש וכל אחד תמיד שמח לקבל. זו הסיבה שגם כאשר אנשים מקבלים כובע ממותג הם ישמרו אותו ויעשו בו שימוש חוזר, גם אם יש להם כובעים רבים נוספים בבית. הדפסת לוגו על כובעים הופכת את הכובעים לאישיים ואהובים ובדרך כלל הם אלה שיהיו הכי הרבה בשימוש לעומת הכובעים האחרים שנקנו או התקבלו ממקומות אחרים.

להתרשמות מעוד עבודות של הדפסה על כובעים
הדפסת לוגו על כובעים
הדפסת לוגו על כובע
הדפסת לוגו על כובע טמבל
הדפסת לוגו על כובעים מסוגים שונים
הדפסת לוגו על כובעים בצבעים שונים
כובעים עם  לוגו להדפסה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: