הדפס רגיל או רקמה – מה עדיף ומתי - איזי הדפסה על חולצות
דף הבית >> הדפס רגיל או רקמה – מה עדיף ומתי

הדפס רגיל או רקמה – מה עדיף ומתי?

היום כשקונים מתנה רוצים שהיא תהיה מקורית, תראה הכי יפה שאפשר, ובנוסף גם אישית. מתנה עם הדפס אישי שלכם על גבי חלוק, חולצה, כובע או כל דבר אחר, היא מתנה מקסימה אולי היא לא הכי מקורית, אבל הדפסה אישית שלכם תשדרג ותהפוך אותה לסופר מקורית. היא מתנה שאתם תשמחו להעניק למשהו אהוב כי תוכלו להביע את מה שאתם רוצים בכתב או בתמונה. עכשיו השאלה הנשאלת איזה הדפס כדאי רגיל או רקמה?

הדפס רגיל

הדפס רגיל זה הדפס שמגיע בהטבעה או בהדבקה. אלו טכניקות דומות והן גם נחשבות לזולות במיוחד. הדפס רגיל מתאים בעיקר לחולצות, ניתן להדפיס כמויות כמו לכיתה, לגן או כל קבוצה שתראו לנכון. אפשר לעשות הדפסות של מלל, ברכה, תמונה, ציור ועוד. 

מה זה רקמה ממוחשבת?


כבר הרבה שנים קיימת טכניקת העיטור שהיא למעשה הרקמה הממוחשבת. באמצעות הטכניקה הזו ניתן לרקום כל דוגמא על הכל וזה נראה מיוחד ומושקע, צבעוני ונהדר לכל מתנה ולכל אירוע משמח. למעשה מדובר בסגנון שהוא כמו רקמה ידנית אך ממוחשב. להלן הפריטים עליהם ניתן לרקום הקדשה, מילה אחת, ברכה, שם פרטי, בדיחה או מסר חשוב וכל דבר העולה על רוחכם: מגבות, שמיכות, מפות, חלוקים, פאוצ'ים, תיקי תפילין ועוד- אין כמו מתנה שניתן להביע בה את המילים המרגשות ביותר שלעיתים קשה לומר אותם מרוב התרגשות. 

אז מה לבחור ומתי?


אם מדובר במתנה שדורשת כמות גדולה, מפאת התקציב תלכו על הדפסה רגילה, אם אתם רוצים להדפיס על חולצה גם הדפסה רגילה וגם רקמה יכולות להתאים. זה תלוי מה- אם זה מלל, אז רקמה נראה יותר איכותי, אם זה תמונה לעיתים יותר יתאים הדפס רגיל, זה תלוי בסגנון ההדפס. אבל כשמדובר בהקדשה אישית ורומנטית או מחווה לאדם חשוב ויקר תמיד כדאי ללכת על הכי טוב. ורקמה עם מנעד הגוונים והצבעים שלה עשויה הרבה יותר להתאים. היא גם יכולה להירקם על מגוון שלם של מוצרים ואתם ממש יכולים לעוף עם הדמיון שלכם ולרקום את מה שתרצו על כל דבר בעוד שהדפסה רגילה מתאימה יותר לחולצות.  
 

חולצת פולו לבנה עם הדפסה רקמה
עיצוב חולצת פולו עם הדפס צבעוני