הזמנת כובעים מודפסים - שירות מהיר ומקצועי - איזי הדפסות

הזמנת כובעים מודפסים

הזמנת כובעים מודפסים בכמויות גדולות וקטנות עם משלוח עד בית הלקוח. שירות מהיר ומקצועי על ידיי חברת איזי הדפסות. התרשמו ממגוון סוגי הכובעים, לפרטים נוספים צרו קשר.
הזמנת כובעים מודפסים
הזמנת כובעים הדפסה
הזמנת כובעים מודפסים בצבע צהוב
הזמנת כובעים איכותיים עם הדפס
כובעים כחולים עם הדפסה
הזמנת כובעים מודפסים בצבע ורוד


חבישת כובע על הראש בחודשי הקיץ החמים יעילה להגנה על עור הפנים מפני השמש, אך מעבר להיות הכובע פריט אופנתי המגן על עור הפנים, הוא יכול לשמש כאמצעי מצוין למיתוג חברות שונות על ידי חשיפתו לעוברי אורך שונים. כובעים מודפסים עם הלוגו של החברה ואולי גם בתוספת סלוגן מנצח יבטיחו לכל חברה פרסום חינמי בכל ימות השנה, אך כמובן שעל הכובע להיות אופנתי ומעוצב בקפידה, על מנת לגרום לאנשים לחבוש אותו כמה שיותר בימים חמים.

את הכובע אנשים חובשים בצאתם לטיול, לחוף הים, בקייטנות אצל בני נוער וילדים ועוד. זכרו כי כל חשיפה שכזאת, תוכל לשרת את המטרה שלכם והיא פרסום ומיתוג החברה. לכן, כאשר בוחרים כובעים מודפסים יש לשים לב לאיכותם ולעיצובם.

למה דווקא הדפסה על כובעים?

הזמנת כובעים מודפסים, היא הבחירה הנבונה ביותר עבור כל חברה. כיום, חברות רבות בוחרות להדפיס את לוגו החברה על כובעים מכיוון שמדובר באפיק פרסום זול יחסית, שהרי הפרסום באמצעות הדפסה על כובעים הוא יעיל וזול ביחס לאפיקי פרסום אחרים. את הכובעים ניתן לחלק לעובדי החברה כחלק ממדי החברה או בימי גיבוש וטיולי חברה מהנים, שכך העובדים יזכו ל- "מתנת חינם" אך בד בבד הכובע ישמש אותם במהלך הטיול ואולי גם ביום יום. את הכובעים ניתן למצוא במגוון רב של צבעים, שכך תוכלו להתאים את צבע הכובע לצבעי לוגו החברה ולהדפיס בקדמת הכובע את לוגו אחברה ומאחורה את הפרטים ליצירת קשר.

מגוון רב של אופציות


בהזמנת כובעים, הדפסה עליהם נעשית על ידי מיטב הטכנולוגיה המתקדמת בתחום ונראה כי בתי דפוס רבים מחזיקים בטכנולוגיה מתקדמת על מנת להפיק ממנה את האיכות הטובה ביותר עבור לקוחותיה ובכן גם לספק לחברות במהירות רבה את הכובעים. מבין האופציות הרבות העומדות לרשותכם, תוכלו למצוא מגוון כובעים עליהם תוכלו להדפיס בגאווה את לוגו החברה כמו-  כובעי בייסבול המוכרים לכולם, כובעים רחבי שוליים, כובעים אוסטרלים, בנדנות מדליקות במבחר צבעים, כובעי צמר ועוד הזמנת כובעים מודפסים תוכלו לבצע בבתי דפוס מובילים ברחבי הארץ, אך כמובן שיש לבדוק את איכות ההדפסה ואת השיטה. 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לקטלוג הדפסת כובעים לחצו!