חולצות בית ספר | הדפסת חולצת בית ספר ותלבושת אחידה - iziprints

חולצות בית ספר:

בית ספר הוא המקום והנקודה בחיים אשר הילד נמצא בשלבי התפתחות וגדילה,כיום תלבושת אחידה בבתי הספר ואף בגנים נהפכה לחובה וחלק בלתי נפרד מהמערכת. לכן הדפסת חולצות בית ספר היא אחד הדברים הנפוצים ביותר ותופסת אחוזים גבוהים מאוד בענף.בשנת 2010 התקבלה הנחיה ע"י שר החינוך גדעון סער להגדיר את המדים (תלבושת אחידה) בבתי ספר יסודיים וחטיבות כחובה.

יחד עם זאת זכות ההכרעה לתלבושת אחידה בתיכונים נשארה באחריות בית הספר והתלמידים. במקומות רבים בעולם קיים קוד לבוש בבתי הספר שמחייב התלמידית בלבוש תלבושת אחידה. מורים רבים טוענים כי תלבושת בית ספר עוזרת לקידום המשמעת והורדת אחוז האלימות וכי דבר גדול מתחיל בצעד קטן. 

הדפסת חולצות בית ספר ותלבושת אחידה לכל מוסדות הלימוד

חולצות בית ספר מודפסות כמעט בכל עיר בחנות אחת ולרב אפילו יותר מאחת, חולצות בית ספר נוצרות בעזרת הטבעת סמל על חולצת טריקו,קפוצ'ונים ופוטרים.

לרוב הדפסת חולצות בית ספר מתבצעת בעזרת מכבש חום ופלוטר חיתוך עם סמל בית הספר. חשוב לציין כי חולצות בית ספר נכנסות לכביסה מספר פעמים בשבוע לכן חשוב לדעת שאיכות הבגד היא זאת שקובעת, מומלץ תמיד לבחור בחולצה 100% כותנה ללא פשרות. הרי בסופו של דבר התלמיד מבלה את רוב היום כאשר הבגד עליו. תזכרו כי תלבושת אחידה אינה שייכת רק למוסדות הלימוד, מאז ומתמיד קוד לבוש קבוע במנהגים ותרבויות שונות, דתות, חברות ואומנות. והכי חשוב חולצה מודפסת לבית ספר היא הפתרון הטוב יותר למשפט הכי נפוץ בבוקר: "אין לי מה ללבוש".
עמוד הבית > הדפסת חולצות >  חולצות בית ספר
חולצות בית ספר להדפסה
חולצות בית ספר רעננה
הדפס לחולצות בית ספר כפר סבא
חולצות בית ספר עם הדפס הרצליה
הדפס משי לחולצת בית ספר - עמיד בפני כביסות מרובות..
חולצות עשויות דרייפיט/כותנה במבחר צבעים ואפשרות לחירת צבע הסמל.
ניתן להזמנה מעל 10 יח'.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: