הדפסת חולצות ליום גיבוש עם איזי הדפסות

חולצות ליום גיבוש

השקעתם כל ימות השנה, רדפתם מטרות, עקבתם הישגים והוכחתם שהשמיים הם ממש לא קו הגבול אלא יום הגיבוש המהולל?

יום הגיבוש הידוע בכינויו כ"מלך הימים" "אירוע השנה" "העת להתבלט" וכל כינוי מיוחד ועסיסי ליום שכזה.

טובי המוחות מסתערים על המשימה ומשרטטים בדייקנות מעוררת קנאה להפליא את כל הפרטים הקטנים והכה חשובים  מהכיבוד לזלילה, לאלכוהול המשובח, לתוכנית ההוואי והבידור, שעת הכניסה שעת היציאה וכמובן את האייקון האופנתי של היום, המלבוש והנוכחות - החולצה האגדתית של ימי הגיבוש.

בכל יום גיבוש יש את האס המנצח, הזמר שנחבא לכלים והטבח המופלא שמגלים כישוריהם אך ודווקא ביום הזה .כמו כל יום גיבוש זוכרים המון חוויות, זיכרונות אבל רק אחד נשטף בכביסה ולא מדמעות - החולצה הפנטסטית שלכם!

בכל סוף לימודים, מסיבת צוות מיוחדת או סוף מסלול יחידה שם כולם ירוקים ולא מקנאה, יום הגיבוש מחכה בשער.

להתרשמות מעוד מבחר סוגי חולצות מודפסות

אז מה אנו מציעים לכם כדי לזכור את יום הגיבוש במלוא תפארתו ועוזו?


בד איכותי ומושבח- אם בחרתם שיום הגיבוש שלכם ייעשה כמשתה גדול ויוקרתי והחולצות חייבות להיות אקסקלוסיביות במיטבן או אם בחרתם יום גיבוש שכולו ספורט וים של דמעות ואדרנלין והחולצות שלכם נדרשות לעמוד בתקן האלופים הישראלי, איזי הדפסות ידאגו לחדד את המחטים, לשלוף את הסלילים ועם כפתור זהב ליד הלב או כיס לנשמה יתפרו למידותכם את חולצת הגיבוש המודפסת שלכם. אם העניין הוא בבחירת סגנון או מודה עכשווית , איזי הדפסות אשפי העבודה מכל זווית.

פשוט תבחרו!
צבע- לכל יחידה ,קבוצה או חבורה מנצחת יש את הצבע הבלעדי והייחודי שלה . אם אתם אלופים בכחול או בוגרים בסגול או פשוט תותחים בשחור כל שנשאר לכם הוא רק לבחור!

אם מקדימה אתם מצטיינים בלבן ומאחור משאירים אבק לא קטן, פשוט תבחרו. הצבע שלכם הוא המזכרת החזקה והמוכחת שחולצה בצבע היא בלתי נשכחת.

לוגו- הגענו ללב, למרכז היום ולעיקר. מה תכתבו שיזכרו אתכם גם אחרי מחר?. כתיבה היא מכונה משומנת של יצרים, כוונות, מטרות ואמרה מיוחדת שמבדילה אתכם מהשאר. אז אם אתם לא העפרונות הכי מחודדים בקלמר או שיש אצלכם גאון כתיבה שתמיד יידע להטביע חותם ולומר, זה הרגע שלכם!

אם "כולכם תחת אותו קו שמיים אך לא כולם תחת אותו קו אופק",  "הכול עובר חביבי או מותק" ואולי הגיבוש שלכם הוא "הניצחון שאחרי מחר ואחרי מחרתיים ולא רק בינתיים" , איזי הדפסות ידאגו לגבש וליצוק לכם משפט אחד שיהפוך את חולצת הגיבוש שלכם לדבר כה מיוחד.

אז אם יום הגיבוש כבר מצלצל לכם באוזניים וחלוקת התפקידים כבר החלה במסלול הריצה,פנו לאיזי הדפסות ותורידו מהראש דאגה להדפסת חולצות ליום גיבוש.
איזי הדפסות משתדלים לשמור על קו אופנה נקי, מבוקש, זמין וייחודי לכל הקבוצות ולכל הסגנונות כך שאם מקורי אצלכם זה חולצה בצבע ג'ינס או טישרט עם כיס ,אנו כאן כדי לדאוג לתפור לכם במקוריות מובילה ומדויקת חולצה לא פחות מפנקת.