הדפסה על חולצות ליום ספורט עם איזי הדפסות
מריחים כר דשא ירוק, חבלים של כוח, משוכות של אומץ, קט רגל או כדורעף במשחקון מכריע וזיעת מנצחים? 
מריחים יום ספורט!

יום הספורט קרב בצעדי ענק  ובקולב הנושא עליו אדרנלין, מוטיבציה, התלהבות ,דרייב וכוח חסרה רק החולצה המושלמת.
סלילי החוטים טווים צבעים, מחשבות, מטרות במידות קטנות גדולות בתאום מושלם עם הציפיות שלכם מיום הספורט הגדול.
שרוכי הנעליים של חודי המובילים קשורים היטב, המכנסיים מקובצים עם פאסון אחיד ורק החולצה  מחפשת להיזכר לדורות. אם אתם חסידי השמש והאור ורק הקמע הצהוב יוביל אתכם לניצחון או אם אתם קבוצת טבע ירוקה של צומח והדשא של השכן ממש לא יכול להיות יותר ירוק משלכם או אם אתם  קבוצת בנות לוחמת ויורה חיצים ורודים ולא רק של אהבה , הגעתם למקום הנכון!

איזי פרינט הדפסות , שירות הדפסה איכותי מהמובילים בשוק הטקסטיל עם אלפי לקוחות מרוצים יעצב עבורכם את חולצת הספורט החלומית שתוביל אתכם חדורי מטרה וצבע ברוח הניצחון.

אז מה אנו מציעים לכם?


בד איכותי ומשובח- אם אתם בעניין של שדה כותנה או לייקרה מעוררת קימורים להפליא ,סלילי החוטים שלנו  יידעו להלביש עליכם חולצה בבד מותאם, אוורירי ונוח בתאום מושלם.

צבע- קשת רחבה של צבעים לא תמצאו רק בשמיים, איזי פרינט הדפסות מציעים לכם שרשרת של גוונים וצבעים המותאמים בדיוק לרוח הקבוצה שלכם כך שאם אצלכם אדום הוא מלחמת שוורים או אלופים בשחור, נותר לכם רק לבחור ואנחנו נדאג למרוח את החולצה בצבע המנצח שלכם!

לוגו- בכל יום ספורט לכל קבוצה יש את הלוגו, הקמיע הבלתי נפרד, ששורטט והונדס שעות לבטח כדי שרק אתם תצאו מנצחים. איזי פרינט ידאגו לתפור לכם את הסמל בחזה מתוח או בגב עם רוח או בצד של הלב וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור ולהתאהב!
מקוריות - מקוריות היא לא מילה גסה ובייחוד כאשר הקניונים עמוסים בדוכנים וחנויות עם הרבה משפטים ומגהץ רותח כדי לייצר לכם חולצה . שאלתם את עצמכם אם אי פעם הרבה אדים עושים באמת את העבודה?

באיזי פרינט חולצת הספורט שלכם מהווה אתגר. המקוריות היא רעיון אישי, חדשני ומיוחד שאתם ורק אתם נטעתם והחולצה שלכם היא ייחודית ואחת במינה  .אז אם החלטתם שאתם ה"כוח והמוח" או "צוות שלוש נותנים בראש" בטח לא תרצו לראות את אותה חולצה על אצל המתחרים מה' 3?

חולצות ספורט הן דבר מיוחד. הרוח והיצירה שבהן יכולות להפוך את החולצה שלכם מסתם פריט 
לזיכרון להיט. האיכות הגבוהה, הצבע לצד הלוגו והמקוריות יהפכו את החולצה שלכם למתכון מנצח!
איזי הדפסות מייצרת חולצות מודפסות בעזרת הדפס משי, סובלימציה, טרנספר או חיתוך צורני. ההדפסה נעשית באיכות ובקרה מעולים כאשר כל תהליך העבודה נעשה בבדיקה ייצור מדויק ובציוד חדשני ומוביל.
אומרים שזה רק ספורט ואמרים שחולצות ספורט זה רק איזי הדפסות.

חולצות ליום ספורט

איזי הדפסות כאן לעצב עבורכם חולצות ליום ספורט כיפי במיוחד.
להזמנות התקשרו: 09-8626663