איזי הדפסה על חולצות - חולצות מודפסות לימי כיף
כאשר אנשים יוצאים ליום כיף הם ירצו לקבל מזכרת שתישאר אתם מהיום הזה ותזכיר להם אותו גם זמן רב אחרי שיום הכיף מסתיים. חולצות הן בדרך כלל ברירת המחדל בנושא זה וכאשר מנסים לחשוב על מתנה מקורית שתהווה מזכרת שימושית מבינים שבאמת החולצה היא גם הרעיון המוצלח ביותר. כולם לובשים חולצות, כולם אוהבים לחזור וללבוש חולצות שהתקבלו בימי כיף שונים וגם לאחר שנים רבות תמיד נחמד ללבוש את החולצה ולהיזכר ביום שהיא מסמלת ומייצגת.

כל יום כיף הוא הזדמנות מצוינת להזמנת חולצות - ימי כיף של ילדים, יום כיף של בני משפחה החוגגים או מציינים אירוע משפחתי כלשהו, יום כיף של עובדים בארגון או חברה מסוימים וכמובן ימי כיף של חיילים. אנשים רבים שומרים בבית שלהם חולצות שהם קיבלו במהלך השירות הצבאי שלהם ועדיין עושים בהן שימוש. החולצה, מעבר להיותה פריט לבוש נוח וזמין מזכירה להם את יום הכיף, את החוויות שחוו בו, את החברים או האנשים שלקחו בו חלק גם הם ולפעמים אפילו תביא לפרץ של געגועים, נוסטלגיה וזיכרונות.

מה עושים על חולצות לימי כיף?

על מנת שהחולצות אכן תשמשנה כמזכרת מיום הכיף בדרך כלל הם עוברות תהליך של הדפסה. בהדפסה יהיה מפורט בדיוק מהי הסיבה ליום הכיף, מי משתתף בו ומה התאריך שבו הוא התקיים. לפעמים מוסיפים גם שמות פרטיים של האנשים שלוקחים חלק ביום הכיף או שמדפיסים גם ציור או קריקטורה הומוריסטית בנושא של יום הכיף או בנושא של המכנה המשותף בין המשתתפים. אפשר לבחור חולצות שתהיינה מתאימות למזג האוויר השורר במועד של יום הכיף - שרוול ארוך או קצר, חולצות דריי פיט או טריקו רגילות מכותנה.

מי שמחפש להוסיף עוד מזכרת לחולצות שהוא מכין עבור יום הכיף יכול לשלב גם הדפסה על גבי כובעים. במידה ומדובר ביום כיף הכולל טיול בחיק הטבע הרי ממילא צריך להצטייד בכובעים ובדרך זו יכולה ההופעה להיות מושלמת ומרשימה - חולצה וכובע לכל משתתף. כובעים תמיד יהיו שימושיים במדינה החמה והלחה שלנו ובמידה ומי מהמשתתפים שכח להביא את הכובע שלו הרי הכובע שיקבל יהיה פתרון מצוין למצב שעלול להיות לא ממש נעים.

סביר מאד להניח שחולצות המתאימות ימי כיף לחברות ימשיכו להיות האביזר הנפוץ ביותר כמזכרת ותמיד אנשים ישמחו לקבל את החולצות ולהחליף כדי לשמור על הופעה אחידה עם שאר חברי הקבוצה או יום הכיף. החולצה גם תגרום לכך שהם יחושו שייכות רבה לקבוצה שמשתתפת ביום הכיף ובמידה ומדובר ביום כיף של עובדים ממקום עבודה מסוים אין ספק שהחולצות יביאו לכך שהעובדים ירגשו גם אהדה וחיבה כלפי מקום העבודה וישמחו שחשבו עליהם ונתנו להם מזכרת .

חולצות מודפסות לימי כיף