חולצות לעובדים עם הדפסים איכותיים - איזי הדפסות

חולצות לעובדים

חולצות מודפסות לעבודה כאן באיזי הדפסות, מבחר עיצובים איכויות לחולצות וכן הדפסים עמידים בפני כביסות רבות.
לפרטים ולהצעת מחיר צרו עמנו קשר.
מקום העבודה הוא המקום העיקרי בו אנו צומחים, מתפתחים , מתפרנסים ומדי שנה גם מתכנסים. אירוע חברה כזה או אחר מתקיימים מעת לעת אך שמכריזים על אירוע גדול אין זמן להתלבט. זו אחראית על הוואי ובידור, השני אחראי על ההגעה והסידור, הכול נראה משומן ויציב יש את זאת שאחראית על התקציב . בין כל אלו יש האחראי על הדפסת  חולצות אחידות לכלל העובדים. חולצה בצבעים עם זיכרונות מיוחדים. אז אם החלטתם על אירוע חברה לעובדים והתחלתם לעבוד למה שלא תקראו כאן עוד? חולצות מודפסות לעבודה וביגוד ממותג הינו מצרך חובה בכל חברה בשנים האחרונות.

בד איכותי- אירוע חברה הוא אירוע מיוחד כאשר בכל שנה עומלים להפוך אותו ליותר מיוחד. אז אם החברה שינתה כיוון ורוח והטישרט חייבת להיות בחזה מתוח . אם החברה החליטה לעשות יום כיף בבריכה פשוט מושלם ויש דרישה לגופיות לכולם ,או אם החלטתם לצאת ולהפגין בראש חוצות , מה עם החולצות? בדי כותנה, לייקרה או כל בד חולצתי שאתו תרגישו הכי נוח ביום שלכם . ולצות מודפסות לעבודה מחכות לבחירתכם.

צבע- אירוע חברה הוא אירוע של צבע אחד. צבע מוביל, קשוח עם המון חזון ורוח. אז אם אתם מובילים בלבן או אלופים באדום . אם אתם מקצוענים בכתום ואפילו אם אתם מהסוג שנלחם ולא מוותר פשוט תבחרו כל צבע כזה או אחר. איזי הדפסות מציג בפניכם שלל צבעים וגוונים שייתנו לכם רוח ופנים. פשוט תבחרו!

לוגו- אם אירוע החברה הוא אירוע של שם ודבר, אם אירוע העבודה הוא סיום פרויקט שנגמר, אם אירוע העבודה הוא פשוט חלוקת מצטיינים והוקרה והערכה , מהו הלוגו שלך? באיזי הדפסות ידפיסו לכם כל שם, תמונה או משפט מפוצץ. אל לכם לחפש ולהתרוצץ! ערוכים לכמויות מסחריות נדרשות וגם לכאלו ממוספרות ומבוקשות.

אז אם אתם מחפשים להעניק חולצה לעובד החרוץ של הרבעון ואם אתם רוצים להרים מורל למקום הראשון, או אם אתם פשוט רוצים לחגוג יום כיף ולא לישון פשוט תבחרו את חולצת העבודה שלכם ותנו לנו להפוך לכם את האירוע למושלם.