טיפים לשדרוג מסר הסלוגן המודפס על חולצה - איזי הדפסה על חולצות

טיפים לשדרוג מסר הסלוגן המודפס על חולצה


כאשר בוחרים בסלוגן שיודפס על גבי חולצה חשוב מאד לחשוב על לא מעט פרמטרים שיכולים לשדרג את המסר ויסייעו לכך שהמסר יהיה קשור לכל מי שאמור ללבוש את החולצה, גם במהלך האירוע וגם לאחריו. כאשר מקפידים על כמה עקרונות - יהיה קל יותר לוודא שהחולצה באמת תתאים למי שאמור ללבוש אותה. ראשית, חשוב מאד שיהיה מצוין באופן מפורש וברור מה האירוע עצמו - יום גיבוש, טיול, בר או בת מצווה ועוד. הדבר החשוב הנוסף הוא ציון התאריך המדויק על מנת שהחולצה תהפוך למזכרת.נתונים נוספים שיכולים לשפר ולשדרג את המסר הם שילוב של ציור או עיצוב נכונים ומתאימים, מציאת משפט הומוריסטי או כזה המורכב מחרוזים וחשוב מאד שהמסר אכן ידבר אל כולם, יתאים לכולם וכמובן שכולם יוכלו להזדהות איתו. כאשר לאחר שהאירוע יסתיים מישהו מהמשתתפים ילבש את החולצה, הוא ייהנה להיזכר בתחושת האחדות ששררה בין המשתתפים בעת שלבשו כולם את החולצה האחידה והפכו בזכותה לקבוצה אחת שהם לקחו בה חלק.


 

שיקולים בבחירת הסלוגן


כאשר חושבים על המסר שיודפס על גבי החולצות חשוב לחשוב על המשתתפים, כלומר אלה שיקבלו את החולצות. המסר צריך לפנות אליהם, להיות כתוב במילים ובשפה שהם יבינו וכדאי שהמסר יכיל חיזוק תחושה של חברות, הדדיות, גיבוש ותחושת שייכות. הציור או התמונה שיצורפו יוסיפו גם הם למסר וכאשר מדובר על אירוע שיהיו בו גם ילדים חשוב שהמסר יפנה אליהם או שיהיה להם קל להבין אותו. שילוב נכון של מילים ותמונות יקלו על הבנת המסר וגם יהיו ברורים להבנה עבור מי שרואה את החולצה מבלי שהשתתף באירוע שבו חולקו החולצות.

מסר נכון ומדויק, כמו בכל מצב של מסר כתוב ייעשה את העבודה הדרושה וישיג עבור המשתתפים והמארגנים את המטרה של הדפסת החולצות מלכתחילה. כיום קל מאד להדפיס על חולצות באיכות גבוהה מאד כך שההדפס יישאר על החולצות למשך זמן רב וכל המשתתפים ייהנו ללבוש אותה, להיזכר בה ולקרוא בהנאה את המסר שמדבר בדיוק עליהם.