כמה זמן מראש כדאי להזמין חולצות מודפסות לאירוע - איזי הדפסות

כמה זמן מראש כדאי להזמין חולצות מודפסות לאירוע


ארגון של אירוע הוא תהליך לא פשוט ולא קצר, ללא קשר לאופי האירוע שבו מדובר. כאשר מחליטים להזמין לכבוד האירוע חולצות מודפסות לחלוקה למשתתפים אין ספק שמדובר בהפתעה נעימה ונחמדה שהמשתתפים ייהנו לקבל וייהנו עוד שיותר שתישאר להם כמזכרת גם לאחר שהאירוע יסתיים. חשוב מאד לשלב את העיצוב והזמנה של החולצות בין שלבי התהליך ולבצע זאת מספיק זמן. מה שחשוב להתייחס אליו הוא זמן האספקה של החולצות המודפסות המוכנות ושחוב שיהיה מדובר במספיק זמן מראש על מנת לוודא שהן הודפסו כראוי וכנדרש ושיהיה מספיק זמן לבצע תיקונים, שינויים או הזמנות חוזרות במידה ויהיה צורך בכך.

כיום הדפסה על חולצות מתבצעת תוך מספר ימים כך שלא חייבים לעשות זאת מספר חודשים מראש. כמובן שאפשר וכך לסמן ברשימה שמשימה זו בוצעה והושלמה וכך אפשר יהיה לעבור הלאה למשימות הבאות הקשורות בארגון האירוע. יחד עם זאת, העיצוב והבחירה של החולצות עלולים לקחת לא מעט זמן מפני שחשוב להתאים את החולצות לאירוע ולמשתתפים ולוודא שהעיצוב שלהן מושלם ומתאים בדיוק לרצונותיו של זה שמארגן את האירוע.


 

הזמנת חולצות מודפסות לאירוע


חשוב מאד שהעיצוב וההדפסה יהיו תואמים לגמרי לאירוע ולמוזמנים. על מנת לוודא את המצב הזה חשוב שההדפסה או העיצוב לא יכללו אמירה או איור שעלול לפגוע במי מהמשתתפים, לא מומלץ שהמסר שיופיע יהיה קשור בפוליטיקה או דעות בעניינים ציבוריים אלא יהיה קשור אך ורק לנושאים אישיים או כאלה הנוגעים לכל המוזמנים. בדרך כלל כאשר חולצות מודפסות באירועים כוללות משפט הומוריסטי שכלל האורחים מבינים והוא מעלה חיוך על הפנים שלהם.

המועד שהכי נכון ומתאים להתעסק בו בחולצות המודפסות הוא כמה שבועות לפני האירוע. כך לבטח כבר הושלמו משימות חשובות ומהותיות הרבה יותר (כמו קביעת מועד האירוע, בחירת המיקום, הזמנת ספקי שירות שונים ועוד) וכעת מה שנותר להזמין הוא תוספות שונות שאין חובה שתהיינה באירוע אך המארגן מעוניין בהן. הגעת החולצות המודפסות כשבועיים או שלושה לפני האירוע הוא פרק הזמן האידאלי לשם כך.