מתי יש צורך בגלופה עבור הדפסה - איזי הדפסה על חולצות
דף הבית >> מתי יש צורך בגלופה עבור הדפסה

מתי יש צורך בגלופה עבור הדפסה

גלופה זה מושג שמגיע מעולם הדפוס. גלופה זה תבליט שנוצרה מכלי גילוף מיוחדים או סכינים. הצורך בתבליט כזו להדפסה משרת הרבה מוצרים וחולצות בפרט. יש היום שימוש רב בגלופות שיש עליהן אותיות או צורות שקועות ובולטות. התבניות עשויות לרוב מאבן או מעץ, בעזרתן ניתן לצבוע כל שטח על חולצה, לאחר מכן לוחצים אותן עד שהתמונה על החולצה מקבלת את המראה המבוקש שהוא אחיד ואיכותי.

שימוש בתבנית יוצר תוצאה מאוד יפה ומרשימה ומונע מראה גס ולא ואסתטי של שכבות ההדפסה. גלופה לחולצה מיועדת עבור מוצרים רבים ולאנשים מכל הגילאים כמו: חיילים, תלמידים, צופים, מקומות עבודה, ארגונים, עמותות ועוד.


 

למה כדאי לשים לב בשימוש גלופה?

מרוב גלופות מקוריות וייחודיות נוצר קושי בבחירה ביניהם להלן טיפים לעזרה:

הגדרת מטרה – יש חולצות שהן בעלות מסר מילולי כמו סוף שנה או מרתון, לעומת חולצות שהמסר שלהן יותר הומוריסטי, תחשבו מה המטרה של החוצה שלכם וכך תבחרו את הגלופה הכי מתאימה.

מחיר גלופה – הדפסת כמותית של חולצות בגלופה דומה תהייה זולה יותר מהדפסה של אותה כמות אך עם גלופות שונות, חשוב להשקיע גם באיכות של החוצה גם אם היא עולה מעט יותר, לא מדובר בהבדל ממש גדול. תגדירו מראש את התקציב שלכם והתייעצו עם אנשי המקצוע כך תגיעו למחיר ולתוצר המתאים ביותר עבורכם.

ציור או תמונה –  היום אנשים מגיעים לעשות הדפס של ציור שהם ציור או איירו והם מעוניינים להדפיס אותו על החולצה. כמו כן, אנשים מגיעים עם תמונות או צילומים שונים, לכן כל אחד וטעמו האישי ואין המלצה גורפת למה יפה יותר.

שילוב צבעים – חשוב בעת ההדפסה של הציור או התמונה שהיא תשתלב עם הצבע של החולצה. במידה והצבע של החולצה לא מתאים זה יכול להיות מאוד מתסכל, כי לא תרצו ללבוש את החולצה בכלל והיא תשב לכם בארון. חשוב לקחת בחשבון את עניין הצבע ולהתייעץ עליו גם עם אנשי המקצוע במקום. 
הדפסה צבעונית על חולצה לבנה
הדפסה על חולצה לחברה
סינר עם הדפס בצבע אדום