איזי הדפסה על חולצות - מתנות ליולדת שילדה

מתנות ליולדת שילדה


היכרות עם אפשרויות של מתנה ליולדת היא דרך טובה לדעת מה לקנות לה. קודם כל, מומלץ להציב בראש סדר העדיפויות את הטעם האישי של היולדת ואת מה שהיא צריכה. המתנה המושלמת תהיה משהו שהיולדת רוצה אבל לא תקנה לעצמה, בין אם מטעמי תקציב או חוסר בזמן. אם מוצאים משהו כזה, רק צריך לדאוג לרכוש אותו בזמן ולהגיש יחד עם כרטיס ברכה, בלון או סלסלת ממתקים. 

מתנה נמדדת לפי ערך סנטימנטלי או חשיבה אמיתית ולא בהרכח על עלות המתנה. מתנות ליולדת לא חייבות להיות יקרות על מנת להיות מוצלחות. לפעמים המתנה האידיאלית היא כזו שעוזרת ליולדת לשבור את השגרה, להתרענן ולצבור כוחות לקראת השלבים המאתגרים של גידול התינוק. כמו כן, אפשר להחליט לנצל את ההזדמנות ולהביא מתנה ליולדת, לבן הזוג או לשאר הילדים במשפחה המורחבת. 

את התקציב עבור מתנה אישית ליולדת קובעים לפי דרגת הקרבה. אם מדובר בלידה ראשונה של בן זכר, אפשר לשמור חלק מהתקציב לברית המילה או למתנה גדולה יותר. לחילופין, בלידות של בנות כדאי להשקיע מלכתחילה במתנה שווה. גם כאן הכל מתחיל ונגמר בהשוואה בין סוגי מתנות ובין אלו שהיא מצפה לקבל מהמעגל הקרוב של המשפחה והחברות – לבין אלו שהיא תקבל מקולגות או מעסיקים. 

מה הקשר בין מתנה לתחושת מחויבות?

מעסיקים שמעוניינים ליצור תחושת שייכות בקרב עובדת שיצאה לחופשת לידה צריכים לדאוג למתנה הולמת וראויה. בהשקעה של כמה מאות או אפילו עשרות שקלים בלבד יכולים המעסיקים להגביר את המוטיבציה של העובדת, להביע בפניה הערכה ולדאוג שהיא תחזור למשרד במחויבות מלאה. מהבחינה הזו, מתנה לעובדת שילדה היא לא רק הוצאה מוכרת לצרכי מס אלא גם השקעה משתלמת לטווח קצר וארוך. 

בנוסף, למעסיקים יש את הפריבילגיה לקנות מתנות ממותגות עם שם החברה. ריקמה על מגבת ליולדת או לתינוק למשל יעשו היטב את העבודה, בעוד כובעים ממותגים יכולים להיות גם פונקציונאליים וגם משעשעים. בהמשך, ניתן לבחור בין סוגים שונים של חולצות מצחיקות כדי להעניק אותן ליולדת עוד לפני השחרור מבית החולים ואולי להוסיף הדפסה על סינרים עם הקדשה אישית. 

לבסוף, יש הבדל בין מתנה לאמא לבין מתנה לאישה, בת זוג או מתנה לחברה. ככל שרמת הקרבה בין הצדדים עולה כך מתבקשת השקעה גבוהה יותר, אך היתרון הוא שבמקרים כאלה קל יחסית לדעת מה הצד השני רוצה. בכל מקרה, ניתן ללכת על בטוח עם הדפסות על מוצרי טקסטיל ולהביא מתנות ליולדת מכל הלב.