מתנות לעובדים לפסח | מתנות ממותגות לעובדים - איזי הדפסות

מתנות לעובדים לפסח

פסח 2019 אוטוטו מגיע ואתם כבעלי עסק או חברה, רוצים לפנק את העובדים שלכם. שי לחג לעובדים הוא משהו שהעובדים מחכים לו בכל חג, ואתם כמנהלים רוצים שהם ירגישו טוב עם עצמם, ירגישו שמעריכים אותו ויהיו עם מוטיבציה לתרום לעסק. אבל אם אתם כבר מחפשים מתנות לעובדים לפסח, למה שלא תנצלו את זה גם לפרסום העסק? למה שלא תתנו מנות לעובדים שגם ימתגו את העסק?

מהן מתנות ממותגות

אז מהן מתנות ממותגות? מתנות ממותגות הן מתנות עם זיהוי של בית העסק, מה שאומר לוגו של העסק, השם שלו, מספר טלפון או כל זיהוי אחר שלו. למה זה טוב? מכיוון שהעובדים שלכם נפגשים עם חברים ובני משפחה במהלך החג ואחריו, וכל זוג עיניים שנחשף לעסק שלכם הוא לקוח פוטנציאלי נוסף. אז הנה כמה דוגמאות של מתנות לפסח, רעיונות מקוריים שישמחו את העובדים שלכם ואתכם כבעלי העסק.

אביב הגיע – את השיר "שמחה רבה שמחה רבה אביב הגיע פסח בא" אין מי שלא מכיר. ואכן, האביב גם מסמל את התקרבותו של הקיץ, ואם אתם רוצים לתת מתנה פרקטית קיצית, אתם יכולים לתת כובע עם הדפסה של לוגו העסק או שם העובד, צלחת מעופפת ממותגת, בגד ים ממותג ופריטי ים אחרים.

ערסל ממותג – הוא יתאים לחופשת הפסח ובכלל, לכל השנה. ערסל הוא אחד המתנות הכיפיות ביותר אפשר לקבל, מתנה מיוחדת שגם מתאימה לחג כי היא מסמלת חירות וחופש.

כיסוי מצות ממותג – בנאלי אבל שימושי מאוד. כיסוי למצות שמחולק לשלוש יהיה פרקטי במיוחד, מה גם שזה פרסום לאורך שנים ארוכות כי בכל שנה הוא יוצר מהארון.

מארז חרוסת ושוקולדים – מי מאתנו לא מגיע מחכה לרגע בו אפשר לאכול את החרוסת. החרוסת היא השוקולד של פסח ואם היא מגיעה באריזה ממותגת יחד עם שוקולדים ופרלינים נוספים. זו תהיה מתנה שכיף לקבל.

מאז כוסות – עוד מתנה שעל פניו נראית בנאלית אבל דווקא בפסח היא יכולה להיות שימושית במיוחד. פסח הוא חג בו כמעט בכל שנה קונים כלים בשביל להשלים את הסט, וסט כוסות יחסוך כסף ואם הוא יפה הוא גם יתאים לשולחן הפסח.

מארז סכיני שף – זו יכולה להיות סכין שף אחת או מארז סכינים, אפשר יהיה לחדש אותם בפסח ולהחליט אם להשאיר אותם גם לכל השנה.

גאדג'ט ליין – יין בטוח תקבלו ממישהו אבל תוספת ליין יכולה להיות מתנה כיפית. זה יכול להיות מד טמפרטורה דיגיטלי ליין, שרוול צינון או כל דבר אחר שמתאים.

מתנות לפסח זה כיף לקבל ויש עוד אין ספור רעיונות למתנות ממותגות שאפשר לרכוש עבור העובדים או אפילו הלקוחות. תזכרו שכמה שהמתנה תהיה בעלת אורך חיים ארוך יותר כך גם הפרסום יהיה כזה, ואתם צריכים לשלב בין עובדים מרוצים לעוד אמצעי מינוף לעסק.