סוגי שיטות להדפסה על חולצות - איזי הדפסה על חולצות
דף הבית >> סוגי שיטות להדפסה על חולצות

סוגי שיטות להדפסה על חולצות

הרבה אנשים אוהבים ללבוש חולצות עם הדפס. להדפס יש אמירה הוא מייצג דעה או תחושה או אמפטיה, כל מסר שהאדם שלובש אותה מעוניין להעביר לסביבה שלו. לאחרונה, ניתן להתרשם מהרבה סגנונות הדפסה על חולצות, יש טכנולוגיות שיודעות להתאים את עצמן לסוג הבד או הגרפיקה במידה והיא מורכבת, על מנת להדפיס באיכות מרבית על בד החולצה.  

היום יש יותר ויותר שירותי הדפסה שכן הם הפכו למבוקשים על ידי אנשים פרטיים ,מוסדות וחברות. גם המחיר של ההדפסה הוא לא יקר, לכן יש נטייה לרכוש הדפסות המוניות למגוון מטרות. להלן מספר סוגי הדפסות.

למידע על שירות הדפסה על חולצות 

הדפסת הדבקה  

הדפסה זו היא שיטה זולה והוותיקה ביותר. יוצרים מדבקות מיוחדות באמצעות מחשב. למדבקות יש מראה בולט ותלת ממדי על החולצה. למדבקות הללו הייתה נטייה להתקלף תוך זמן קצר אבל ניתן לראות היום הדבקות איכותיות יותר על בגדי מעצבים ובגדים ממותגים.

הדפסה מוטבעת

הדפסה בשיטה של הטבעה על חולצות היא יותר איכותית מההדבקה. האפליקציות שמוטבעות על החולצות יהיו הרבה יותר עמידות וישמרו לטווח זמן ארוך במיוחד. להבדיל משיטת ההדבקה, בהטבעה האלמנט לא מתקלף והוא נשמר לאורך זמן. זו שיטה שמשמשת בתי ספר מוסדות חינוך למיניהם ועוד.

הדפסה על חולצות בשיטת הלייזר

זו נחשבת לשיטה איכותית במיוחד, שיטת הלייזר. האופציה הזו יצרה טכניקה מצוינת ואיכותית ביותר למיתוג ורושם חזק ומראה מיוחד ביחס לכל השיטות הקדומות. ההדפסה נראית מרשימה מאוד על החולצה ואף האיכות שלה גבוהה.

הדפסת על סוגי בדים שונים

היום אין ספק שתמצאו שלל אפשרויות ורעיונות לפיתוח של הדפסה באמצעות כל מיני סוגים של בדים של חולצות. בעבר הכותנה היה אחד הבדים היחידים שניתן היה להדפיס עליו או להדביק עליו היום אפשר להדפיס על מגוון של בדים ושהתוצאה תהייה מושלמת כמו; על ניילון, צמר, פשתן, משי, צמר ועוד. זאת בזכות השיטות המתקדמות שמתאימות את עצמן לצרכי השוק והבדים המיוצרים.

הדפסה על בגדי עבודה

רכישה של בגדים עבור עובדים, חניכים או כל קבוצה של אנשים, עשויה להיות עסק יקר. במידה ורוכשים בדים פשוטים ועליהם מדפיסים הדפס או סמל או כל אלמנט מגבש זה יחסוך לכם הרבה כסף והתעסקות.
 
חולצה עם הדפס עבור אפליקציה
הדפס זהב על חולצה