הדפסה איכותית על תיקי קנבס ותיקי כותנה | איזי הדפסות

תיקי קנבס וכותנה

איזי הדפסות מתמחים בהדפסה מקצועית על תיקי קנבס, תיקי כותנה תיקי גב ותיקי מחשב. ההדפסה או הרקמה נעשות באופן מקצועי עם מיתוג והדפס איכותי הנשמר לשנים רבות! התקשרו עכשיו לקבלת הצער מחיר 
תיק קנבס לבן עם שרוכים להדפסה
תיק כותנה לבן עם שרוכים עם הדפס סוף לימודים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לקבלת הדמיה ניתן לשלוח חומר ישירות למייל !
לכל תיק וסוג הבד שלו יש את התכונות שלו. אם בחרתם לבצע הדפסה על התיק שלכם חשוב לפנות לבעל מקצוע המתמחה בהדפסה על סוגי טקסטיל שונים בכדי להבטיח כי ההדפס יישאר איכותי גם לאחר שנים. אנו, באיזי הדפסות מאמינים כי איכות הוא תנאי הכרחי למלאכת ההדפסה על טקסטיל על כל בדיו השונים. אנו מדפיסים בשיטות ההדפסה החדישות והמתקדמות ביותר בכדי להבטיח הדפסה מקצועית ואיכותית.

הדפסות על תיקים מקנבס וכותנה, כמו הדפסים על כל מוצר טקסטיל אחר, נוטים להתקלף ולדהות לאחר שימוש יומיומי ושתנאי אקלים משתנים אם זה שמש גשם או רוח. לכן, חשוב לוודא בעת בחירת איש מקצוע, כי ההדפסה היא איכותית. הדפסה על תיקים מקנבס, כותנה או כל תיק אחר הוא טרנד שצובר תאוצה בארץ. אנשים רבים בוחרים לשדרג את התיק האישי שלהם ולהדפיס עליו מגוון הדפסים לבחירתם אם זה תמונות משפטים מצחיקים, סלוגנים, או מוטו לחיים, כל דבר ניתן להדפסה.

מעבר לפן העיצובי שבהדפסה, יש כיף גדול בלדעת כי התיק אותו בחרתם לעצב, הוא מקורי ואין שני לו. הדפסה על תיקי קנבס או כותנה יכולים להיות גם מתנה מושלמת עבור אורחים באירועים שונים. אם זה ימי הולדת או מסיבות רווקים \ רווקות, חתונות או כל אירוע אחר, תיק מודפס הוא מתנה שימושית ליומיום וגם מהווה מזכרת מיוחדת לאותו אירוע. גם למגזר העסקי, תיקי קנבס או כותנה עם הדפסים של לוגו החברה הם אמצעי שיווקי מעולה. חברות רבות נותנות כמתנה את התיקים עם הדפס הלוגו לעובדיהם או ללקוחות כך שגם העובדים או הלקוחות זוכים למתנה יפה עם שימוש יומיומי ותוך כדי גם העסק זוכה לפרסם את עצמואז אם אמרתם הדפסה על תיקים, אמרתם איזי הדפסות! התקשרו עכשיו ואנו נבצע עבורכם את ההדפסה!:) 
תיק צד כותנה בצבעים שונים 38*40 ס"מ
תיקי כותנה עם נפח -קיים ב 2 גדלים*:
 GREEN IZI: